HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 16 Ağustos 2017

Deniz'den Yıpranan Saçlara En İyi 5 Maske

Magazinizmir
Yazın verdiği enerji harika ama gün sonunda saçlarınız sizinle aynı keyfi almayabilir.

Güneşin zararlı ışınları, havuzdaki klor, deniz tuzu, klimanın kurutucu etkisi derken saçlarınız yazın daha fazla yıpranır. Cansız, solmuş, kırılgan ve yıpranmış saçlarınız için bir “afterparty” düzenlemeye ne dersiniz? Tatilden sonra onları sağlıklı günlerine döndürecek en iyi ilk yardım ve ekstra bakım ürünlerini sizin için araştırdık.

1-Kolay Elektriklenen Saçlar

Moroccanoil Intense Hydrating Mask

Havadaki nem ve klima etkisiyle kuruyan saç yapısı birleşince ortaya elektriklenen ve zapt edilemeyen bir görünüm çıkar. Yoğun nem veren bu maskeyle saçlarınıza ihtiyacı olan ekstra nemi ve parlaklığı verebilir, onları yatıştırabilirsiniz.

2-Solgun Saç Rengi

Redken Color Extend Magnetics Deep Attraction

Havuzdaki mineraller ve güneş saç rengi üzerinde büyük etki yaratır. Eski çarpıcılığını yitirmiş ve rengini kaybetmiş saçlarınızı haftada bir uygulayacağınız, saçtaki renk moleküllerini sabitleyen bu maskeyle parlak ve canlı günlerinize geri dönün.

3-Yapısı Bozulan Saçlar

Wella Luxe Oil Keratin Restore Mask

Yazın neminden ve sıcağından yerinde durmayan saçlarınızı sabitlemek için saç şekillendiricilere bağlandınız ve geriye elinizde zayıf, yapısı bozulmuş saçlar kaldıysa endişelenmeyin. Protein yüklemesi ve nem bakımı yapan bu maskeyle saçlarınız hiç olmadığı kadar güçlü.

4-Yıpranmış Uçlar

Sebastian Penetraitt Masque

Yaz ombreniz deniz suyu ve sıcakla birleşerek geriye üzgün saç uçları mı bıraktı, ya da plaj saçlarınız artık cansız ve yıpranmış mı görünüyor? Üzülmeyin, kimyasalların ve çevresel etkenlerin verdiği etkiyi geri çeviren bu maskeyle saçlarınıza eski sağlığını geri kazandırabilirsiniz.

5-Kontrolden Çıkmış Bukleler

Kerastase Nutritive Oleo Curl Intense

Kullandığınız spreyler, düzleştirici, deniz ve havuzun etkisi saç yapısını bozarken dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olanlar bu durumdan ekstra etkileniyor. Özel formüle edilmiş ekstra yapılandırıcı ve nemlendirici bu bakım ürünüyle eski yumuşak ve kontrollü buklelerinizi geri kazanın.

FACEBOOK İLE BAĞLAN