HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 15 Mart 2022

Bahar Aylarında Cildiniz FOREO ile Işıldasın

Magazinizmir
Bahar aylarında başta sivilce olmak üzere cilt sorunları tetiklenebiliyor. Cildin dengesi etkilendiği için cilt kuruyabiliyor ya da aşırı yağlanıyor. Bu dönemde cilt sorunlarının önüne geçmek için cildi temiz tutmak, yaptığınız bakımı maskelerle desteklemek ve hatta sivilce için özel bir bakım uygulamak gerekiyor.

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™ 3, 2 dakikada süper etkili yüz terapisi UFO™ 2 ve akne bakımındaki etkisi klinik olarak kanıtlanan, FDA onaylı ESPADA™ ile baharı cildinize taşıyor.

Bahar aylarında tıpkı doğa gibi vücudumuzda kendini yeniliyor. Bu dönemde metabolizma daha hızlı çalışıyor, kan dolaşımı hızlanıyor, hormon seviyesinde artış gerçekleşiyor. Gün içinde hava sıcaklığında yaşanan değişimler, polenler de cildimizi etkiliyor. Kimilerimizin cildi kuruyup tahriş olurken, kimimizde ise yağlanma ve sivilceye meyil artıyor. Pullanma, kızarıklık, matlık gibi sorunlar da görülebiliyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, patentli teknolojilere sahip, akıllı cilt bakım cihazlarıyla profesyonel cilt bakım merkezleri ya da SPA’larda sunulan en özel terapileri evinize getiriyor. FOREO, bahar aylarında cildinin sağlıkla ışıldamasını isteyenlere sadece 3.5 dakikada şaşırtan sonuçlar sunuyor.

Derinlemesine temizlik için bir dakika yeter
Mevsim ne olursa olsun sağlıklı bir cildin ilk adımı derinlemesine temizlikten geçiyor. Makyaj yapmasanız bile cildiniz hava kirliliği, terleme, cildin yağ ifrazatı nedeniyle gözenekler tıkanabiliyor. Bunun yanı sıra cildinizi temizlemeden uygulayacağınız hiçbir krem, maske, serum da cildinize gereken faydayı sağlayamıyor. Yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™ 3, gözeneklerde biriken kiri, yağı ve ölü deriyi %99.5 oranında temizliyor. LUNA™ 3’ün ön yüzeyinde yer alan yumuşak silikonlar ve 8 bin T-Sonic™ titreşimiyle sadece bir dakikada derinlemesine ama nazik bir temizlik sağlıyor. Cihazın arka yüzündeki sıkılaştırıcı masaj modları ise krem ve serumların emiliminin artmasına yardımcı olup, yaşlanma karşıtı bakım uyguluyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN