HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 21 Şubat 2017

Akne'den Kurtulmanın En İyi Yolları

Magazinizmir
Hormonal dengesizlikler ve mevsim geçişlerinde meydana gelen akneler için özel ürünler.

İçerisindeki C vitamini sayesinde hücre yenilenmesini ve kolajen oluşumunu destekleyen bu günlük yenileyici kompleks, akneli ciltler tarafından rahatlıkla kullanılıyor. Düzenli olarak kullanıldığında ise cilt lekelerinin %46 oranında azaltıyor.
Essential-C Daily Renewal Complex-C Vitaminli Günlük Yenileyici Kompleks, Dr. Murad, 395 TL

Bu özel bölgesel bakım ürünün şçerisinde yer alan Dioik Asit ile sivilcenin leke bırakmadan kurumasını sağlıyor ve aynı zaanda salisilik asitten yardım alarak daha önceden var olan sivilcelerini onarıyor. Ayrıca yeni aknelerin oluşumunu da kontrol altına alıyor.
Blemish Control Daily Skin-Clearing Treatment, Kiehl’s, 102 TL 

İçerisindeki Kafein, Sükroz, Deniz Mercanı Özü ve Kola Özü sivilcelenme sonucu oluşan irritasyonu ve kızarıklık görünümünün yatışmasına yardımcı olur. Ayrıca gözeneklerin temizlenmesine katkıda bulunur.
Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Çözüm Serisi Temizleyici Köpük, Clinique, 99,99 TL

Akne eğilimine sahip hassas, kuru ve tahriş olmuş ciltler için geliştirildi. Cildi yatıştırmayı, kızarıklık ve tahriş hissini azaltması kendisine hedef alan bu bakım kremi; rahatsızlık hissinde hafifleme de sağlıyor.
Pro-Calm Ekstra Yatıştırıcı Bakım Kremi, RoC, 109 TL

Cildinizde meydana gelen akneler iz mi bırakıyor? Cilt lekelerinden kurtulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Effaclar A.I. içeriğindeki termal su sayesinde cilde zarar vermeden kusurları derinden yok etmeye ve kalıcı izlerin oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.
Effaclar A.I., La Roche Posay, 49,90 TL

Ciltte aşırı yağlanmayı dengelemek ve bakteri kaynaklı aknelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olan bu temizleme jeli, aynı zamanda düzenli olarak kullanıldığında iltihaplı aknelerle siyah noktalarından ciltten arındırıyor.
Complete Benefit Arındırıcı & Matlaştırıcı Temizleme Jeli, Cosmed, 38 TL

Ciltteki sebum dengesini yeniden sağlayarak ciltte yaşanan sivilce-akne problemini çözümlüyor. Ayrıca akne yüzünden meydana gelen kızarıklığı gidiyor ve bakteri oluşumunu önlüyor.
Acne-One, Mesoestetic, 201 TL

Çok etkili bu serum; akne karşıtı, cildi yenileyici formülü akneleri etkili bir şekilde sonlandırıyor ve ciltteki parlamayı engelliyor. Gözeneklerin küçülmesine yardımcı oluyor ve ayrıca cildi derinlemesine nemlendirme özelliğine sahip.
Clear Difference Advanced Blemish Serum, Estée Lauder, 234 TL

FACEBOOK İLE BAĞLAN