HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 12 Nisan 2018

Yasemin Özilhan For İpekyol Yeni Sezon Koleksiyonu Çok Beğenildi

Magazinizmir
Stiliyle modaseverlere ilham kaynağı olan Yasemin Özilhan’ın Ipekyol için hazırladığı Yasemin ÖzilhanforIpekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun ön gösteriminde yakın arkadaşları Özilhan’ı yalnız bırakmadı.

Yasemin Özilhan ve İpekyol tasarım ekibi tarafından hazırlanan koleksiyon, 11 Nisan’da Yasemin Özilhan ve Ipekyol Kreaktif Direktörü Hilal Şendur’un ev sahipliğinde düzenlenen şık bir öğle yemeği ile tanıtıldı.

Yasemin Özilhan’ın evinde gerçekleşen öğle yemeğine katılan davetliler koleksiyonu büyük beğeniyle yakından incelediler. Ön gösterimde Özilhan’ın yakın arkadaşları Sinem Kobal,Pelin Karahan,Pınar Sabancı, Elif Gönlüm,Selin Öztarhan,Tanem Sivar,Sedef Avcı ve Merve Kotil'in yanısıra İpek Ayaydın Abdik, İpek Özilhan,Derya Ayaydın,Alpin Albayrak ve Ilkem Öztürk davete katılan isimler arasındaydı.

26 Nisan itibariyle Ipekyol mağazalarında ve www.ipekyol.com.tr adresindemoda tutkunlarıyla buluşacak koleksiyonun gözde tasarımları arasında; tül üzerine geliştirilen işleme efektli elbise, tül üzerine puantiye ve pilise efektli tütü etek, tek omuzlu bluz, desenli kimono, dantel mixli elbise, payetli blazer, haki parka ve patchwork efektli geometrik elbise yer alıyor. Koleksiyondaki tişörtler, bel detayını vurgulayan parkave triko bluzlar ile sportif bir şıklık sunan Yasemin ÖzilhanforIpekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu yazın vazgeçilmez parçalarını bir araya getiriyor.

Yazın tazeliği ile feminenliğin bir arada yansıtıldığı doğallıktan ilham alan koleksiyonda parıltılı ve şık parçalar dikkat çekiyor. Feminenlik ile modernliğin birleşiminden güç alan koleksiyonda yasemin çiçeğinden ilham alınarak hazırlanan desen ana parçalarında sıkça kendini gösteriyor. Puantiyeler, colourblock desenler ve dinamik kalıpların kullanıldığı koleksiyonda kendinden efektli jakarlı kumaşlar, koton poplinler, tül üzerine taş ve brode işlenmiş özel kumaşlar, şifon ve dantel yoğun olarak kullanılıyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN