HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 26 Şubat 2020

YALINLIĞIN ZARAFETİ: DKNY

Magazinizmir
New York’un enerjisini ve ruhunu tasarımlarına yansıtan DKNY, yeni modeli abartıdan uzak tasarımıyla yalınlığın gücünü bir kez daha gözler önüne seriyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan DKNY’ın yeni modeli klasik bir şıklığa sahip gibi görünse de spor tarzla da iyi bir uyum yakalıyor. Gümüş rengindeki saat, kadrandaki pembe altın dokunuşlarla stilinden ödün vermeden zarafetle bileklerdeki yerini alıyor. Yalınlığın gücü ortaya seren DKNY’ın yeni modeli yıllarca zevkle kullanılacak bir tasarım sunuyor.

 

DKNY saat koleksiyonunda yer alan onlarca farklı modeli Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

 

Fiyat bilgisi:

NY2694 / 790 TL

 

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye'de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN