HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 10 Ocak 2020

TOMMYNOW SHOW LONDRA'DA !!

Magazinizmir
Tommy Hilfiger, bu yıl İlkbahar-Yaz koleksiyonunu TommyNow Show ile Londra'da sergileyecek. Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı TommyXLewis ortak koleksiyonunda sürdürülebilirlikte kaydedilen ilerlemeler TOMMYNOW defilesinde kutlanacak.

- Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı TommyXLewis ortak koleksiyonunda sürdürülebilirlikte kaydedilen ilerlemeler TOMMYNOW defilesinde kutlanacak.

- Altı kez FIA Formula OneTM Dünya Pilotlar Şampiyonu Lewis Hamilton, İlkbahar 2020 kampanyası için küresel marka elçisi olmaya devam edecek.

- Sürdürülebilir inovasyonun ve geri dönüştürülmüş malzemelerin öne çıktığı İlkbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonu, herkes için daha sürdürülebilir stiller sunuyor.

- TOMMYNOW deneyimsel defile etkinliğinin sekizinci edisyonu, 16 Şubat 2020 günü Londra’daki Tate Modern müzesinin ikonik ‘Tanks’ bölümünde düzenlenecek.

Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger ile Formula OneTM Şampiyonu Lewis Hamilton’un dördüncü TommyXLewis ortak koleksiyonunun odağında “sürdürülebilirlik” yer alıyor. Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik alanındaki gelişmelerini 16 Şubat 2020 günü, saat 23:00’de Londra’da düzenlenecek İlkbahar 2020 TOMMYNOW defilesinde sırasında kutlayacak.

Ortak koleksiyonun sürdürülebilirlik odağı her sezon genişleyip ileriye gitmeye devam ediyor. Bu doğrultuda İlkbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonundaki stillerin %75'inden fazlası daha sürdürülebilir malzemelerle üretiliyor. Tedarik zincirinde ise çevresel etkiyi azaltan iş ortaklıkları tercih ediliyor. En yeni TommyXLewis ortak koleksiyonu, organik pamuk dahil %100 daha sürdürülebilir şekilde tedarik edilen pamuklu, ayrıca geri dönüştürülmüş malzemeler, vegan deri alternatifleri, düşük etkili denim yıkamalar ve bitkisel tohum yağı bazlı, düşük karbon ayak izli, çabuk kuruyan ve nemi emen apre maddesi miDori® bioWick gibi özelliklerle sunuluyor.

“Dünyanın önde gelen sürdürülebilir tasarımcı markalarından biri olmaya kararlıyız ve bu taahhüdü Lewis ile paylaşıyoruz” diyen Tommy Hilfiger, şöyle devam etti: “Lewis ve ben, ilk günden itibaren yenilikçi üretim ilkelerini ve sürdürülebilir malzemeleri her ortak koleksiyonumuza entegre etmeyi amaçlayan bir yolculuğa devam ediyoruz. Her koleksiyonla yeni kilometre taşlarına ulaşmanın gururunu yaşarken İlkbahar 2020 sezonunda şimdiye dek tasarladığımız, sürdürülebilirliği en gelişmiş ortak koleksiyonumuzu sunuyoruz.”

 

Lewis Hamilton ise; “Dördüncü ortak koleksiyonumuzun en gerçekçi ‘beni’ yansıttığını düşünüyorum. Kişisel sokak stilimi yakalamanın yanı sıra tutkuyla bağlı olduğum sürdürülebilirlik mesajına da sadık kalıyor. Tommy ile birlikte sürdürülebilirlik vizyonumuzu daha yüksek seviyelere taşımanın yeni yollarını araştırmaya devam ediyoruz. İlkbahar 2020 koleksiyonu da bu başarıların en yeni kilometre taşını temsil ediyor. Yeni sürdürülebilir tasarımlarımızı TOMMYNOW platformu aracılığıyla tanıtmanın ve bu mesajı ileriye taşımaya devam etmenin heyecanını yaşıyorum.”

 

İlkbahar 2020 sezonu için yeniden Londra’ya gelen TOMMYNOW etkinliği, Londra Moda Haftası kapsamında Tate Modern müzesinin ikonik atmosferinde düzenlenecek. Markanın TOMMYNOW “Gördüğünü Al” konseptli deneyimsel etkinliği ilk kez Eylül 2016'da gerçekleştiğinden bu yana dünyayı dolaşarak New York, Paris, Şanghay, Milano ve Los Angeles'a uğradı. En yeni TommyXLewis ortak koleksiyonunun yanı sıra İlkbahar 2020 HILFIGER COLLECTION kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının prömiyeri de Londra'daki deneyimsel TOMMNOW etkinliğinde yapılacak. Modern Amerika'nın kalbindeki öncü ruhtan ilham alan İlkbahar 2020 HILFIGER COLLECTION tasarımları, ‘country’ ve ‘rock and roll’ müzik ruhunu Doğu Kıyısının kolejli stilleriyle buluşturuyor ve hayranları ikonik Amerikan manzaraları arasında bir yolculuğa çıkıyor.

 

Tommy Hilfiger’ın “Gördüğünü Al” konseptini ileriye taşıyan defilede podyuma çıkan tüm İlkbahar/Yaz 2020 görünümleri, 70’ten fazla ülkedeki tommy.com, TOMMY HILFIGER mağazaları, seçili toptan satış ortakları ve sosyal medya dahil anında alışveriş yapılabilen kanalları içeren bir ekosistemde satışa sunulacak.

Tommy Hilfiger, zihinleri açan ve döngüleri tamamlayan moda yaratma vizyonuyla hareket ediyor. Bu yolculuk kapsamında, şirketin sürdürülebilirlik stratejisi döngüselliği tasarımlarına entegre etmekten pamuklu malzemelerinin %100’ünü daha sürdürülebilir kaynaklardan tedarik etmeye, denim ürünlerinin %50’sini 2020 itibarıyla düşük çevresel etkili işlemler kullanarak üretmekten suyun korunmasında aktif rol almaya uzanan hedefleri içeriyor. Bu doğrultuda, şirketin 2018 yılında elde ettiği önemli başarılardan biri, küresel pamuklu malzeme tedarikinin %70’ten fazlasının daha sürdürülebilir kaynaklardan gerçekleştirilmesi oldu. Tommy Hilfiger ayrıca Çin’in Taihu Irmağı havzasındaki 17 sanayi parkında çalışan işçilerin su risklerinin yönetimi hakkında eğitilmesi amacıyla WWF ile işbirliği yaptı. Tommy Hilfiger’ın sürdürülebilirlik vizyonu hakkında daha detaylı bilgiye şu linkten ulaşılabiliyor:https://global.tommy.com/en_int/about-us-corporate-sustainability.

Markanın dostları ve takipçileri, #TommyHilfiger ve #TommyXLewis etiketleri ile @TommyHilfiger ve @LewisHamilton hesaplarını kullanarak sosyal medyadaki paylaşımlara katılmaya davet ediliyor.

 

Tommy Hilfiger hakkında:

Aralarında TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS’in de bulunduğu bir marka portföyüne sahip olan Tommy Hilfiger, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında dünyanın en tanınmış gruplarından biridir. Grup, erkekler için tailored ve spor giyim koleksiyonları, kadınlar için hazır ve spor giyim koleksiyonları, çocuk giyim, denim, iç giyim (bornoz, ev ve uyku giyim dahil), ayakkabı ve aksesuar alanında üstün kaliteli ürünlerin tasarımına ve pazarlanmasına odaklı faaliyet gösteriyor. Ayrıca seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, mayo, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri sunuyor. TOMMY JEANS ürün grubunda kadın ve erkekler için jean ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor. TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS markaları altında satılan ürünler, TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS mağazalarından, seçkin çok katlı mağazalardan ve diğer online kanallardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla ve ayrıca tommy.com üzerinden dünyanın her yanında müşterilere sunuluyor.

 

PVH Corp. hakkında:

PVH, dünyanın en beğenilen moda ve yaşam tarzışirketlerinden biri olarak stilde standartları belirliyor. Modayı ileriye taşıyan markaları geliştiriyor ve büyütüyoruz. İkonik portföyümüzde TOMMY HILFIGERCALVIN KLEINVan HeusenIZODARROWSpeedo*, Warner’sOlgave Geoffrey Beene ile dijitale odaklı True & Co.iç giyim markası yer alıyor. Bunların yanı sıra tanınmış ulusal ve uluslararası markaları altında çeşitli lisanslı ürünlerini de pazarlıyoruz. PVH olarak 40’tan fazla ülkede faaliyette bulunan 38.000’i aşkın iş ortağıyla çalışıyor, yılda yaklaşık 9,7 milyar $ ciro elde ediyoruz. Bunların tümü PVH’nin gücünü ifade ediyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN