HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 5 Şubat 2020

TOMMY HİLFİGER’DAN KLASİK TASARIMA MODERN DOKUNUŞ

Magazinizmir
Ünlü moda markası Tommy Hilfiger’ın yeni modelinde, markanın logosundaki renkler tasarımda etkin rol oynuyor. Tommy Hilfiger, laciverti, kırmızı ve beyaz renklerin uyumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Tommy Hilfiger’ın yeni modelinde markanın vazgeçilmez renkleri lacivert, kırmızı ve beyazın etkin kullanımı, dikkat çekiyor. Lacivertin hakimiyet kurduğu kadran, beyaz göstergelerle tamamlanırken güçlü bir duruşu da yansıtıyor. Saatin parlak ve mat çeliğin birlikte kullanıldığı bileziği ise tasarımı taçlandırıyor. Her erkeğin isteyeceği bir tasarıma sahip olan Tommy Hilfiger, spor ve klasik ruhun harmanıyla markanın prestijini yansıtıyor.

Tommy Hilfiger saat koleksiyonunda yer alan en yeni modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

TH1791718  -  1.550 TL

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye'de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder’in tüm haklarını satın alan ve Greenwich, Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018’de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN