HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 3 Aralık 2018

Swarovski 'Orman Masalları' Koleksiyonu'nu Sundu

Magazinizmir
Swarovski, bu sezon kadınları mistik bir "Orman Masalları" temasıyla ışıldayan büyüleyici doğal bir dünyaya taşıyor.

Doğanın güzelliği, markanın güçlü bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor ve Kış Koleksiyonu ise sadece peri masallarında rastlanan bir fanteziye ve ışıltıya hayat veriyor. Swarovski’nin Yaratıcı Direktörü Nathalie Colin, dünyadaki tüm kadınlara ışıltı katmak için tasarlanan parlak takı ve aksesuarlara hayat vermek için zengin ve ışıldayan bir paleti ve detaycı işçiliği birleştiren çok yönlü bir koleksiyon tasarlamak istedi ve bu koleksiyonun başlangıç noktası olarak “Büyülü Orman” temasını seçti. Colin koleksiyon hakkında şu yorumda bulundu:

"Bu kış ışıltılı takılarla dolu, ihtişamlı ve fantastik bir yer olan büyülü bir kristal ormanına giriyoruz, bu orman Swarovski’nin DNA’sını eksiksiz olarak yansıtıyor. Sincap, tilki, böcek, örümcek ve kelebekler gibi orman dostlarının yanı sıra çiçekler ve bitki örtüsü de koleksiyona güçlü bir karakter ve duygusal bir vurgu katıyor. Zamansızdan modaya ve zariften cesura uzanan, kolay bir kullanıma sahip tasarımlarla uyumlu, oyuncu bir ruha sahip, oldukça seçkin, lüks takılardan ilham alan ve sevimli işçilik detaylarına sahip bir tasarımı seçtim."

Yeni Swarovski koleksiyonu zarafet ve seçkinlik yayarken, Swarovski kristallerinin yalnızca özel günlerde kullanılan tasarımlar olmadığını da kanıtlıyor.

Olağanüstü bir işçiliğe sahip yeni Magnetic ailesi, böceklere, kutsal mısır böceklerine ve birçok farklı tasarıma ışıltılı yeni yollarla hayat veriyor. Asimetrik küpeler, tekli küpeler, broşlar, üst üste takılan kolyeler, mühür ve kokteyl yüzüklerden oluşan moda silüetler, zarif detaylara ve karışık metal renklere sahip Swarovski Pointiage® tekniği ile ışıldıyor.

Simgesel takılar en popüler trend olmaya devam ediyor ayrıca bu sezonun birçok farklı motifi özel bir anlama sahip. Kelebek, dönüşümü, umudu ve hayatı temsil ediyor, örümcek ise gizemi, gücü ve büyümeyi temsil ediyor son olarak kutsal mısır böceği ise yeniden doğuş ve iyileşme anlamını taşıyor.

Orman canlılarını sevenler ise March ailesinin sevimli tilki, baykuş ve sincap tasarımlarına bayılacak. Altın metal renklerinin, seçkin detayların ve zarif kesimli Swarovski kristallerinin karışımı, kadınsı ve sıra dışı bir tarz için mükemmel bir seçimdir.

Koleksiyon, kadınların görünümüne her gün ve anında saf bir ihtişam katan ve yüzlerce farklı şekilde kullanabileceğiniz birçok farklı kullanımı kolay parçaya sahip. Timeless Vintage ailesinin büyüleyici ve saydam armut kesim Swarovski kristalleri, gününüze renk dolu bir ışıltı katıyor. Magnetized ailesinin birçok farklı yüzüğünü üst üste takarak herhangi bir görünüme cesur ve moda ışıltı katmanın şık bir yolunu tercih edebilirsiniz.

Göz alıcı peri masalı tasarımlarının cümbüşüne sahip Swarovski, çok yönlü kadını uzak diyarlara taşıyıp, ruhuna enerji katarak günlük hayatına parıltı katıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN