Sanat ve Moda Biraraya Geldi

Moda ve sanat başlı başına ilgi çekici olsa da ikisinin bir araya gelişi kendine her daim hayran bırakıyor.Türkiye’nin ilk modern sanat müzesi olma özelliğini taşıyan İstanbul Modern ve Vakko, özel ve anlamlı bir proje için bir araya geliyor. İstanbul Modern Sanat Müzesi’nin koleksiyonunda yer alan Seçkin Pirim’in "Derin", Fahrelnissa Zeid’in "Cehennemim", Ahmet Oran’ın "İsimsiz (Triptik)", Bedri Baykam’ın "Kendi İçinde Bir Dünya", İnci Eviner’in "Yeni Vatandaş I-II-III", Ekrem Yalçındağ’ın "Kontrastlar", Ardan Özmenoğlu’nun "Berliner", Gülay Semercioğlu’nun "Kırmızı Girdap" ve Ebru Uygun’un "İsimsiz" eserleri Vakko karavatlarına ve 2 farklı ebatta hazırlanan Vakko eşarplara hayat veriyor.

El işçiliği, Vakko kalitesi ve eşsiz sanatçılarından ellerinden çıkan sanat eserleriyle dolu "Türkiye’den Modern ve Çağdaş Sanatçılar Koleksiyonu" Vakko ve İstanbul Modern Mağazası’nda meraklılarını bekliyor. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Vakko İzmir, İzmir Vakko, İstanbul Modern Sanat Müzesi, Seçkin Pirim, Fahrelnissa Zeid, Ahmet Oran, Bedri Baykam, İnci Eviner, Ekrem Yalçındağ, Ardan Özmenoğlu, Gülay Semercioğlu, Ebru Uygun, İzmir Modası, İzmir Moda Önerileri, İzmir Cemiyet Hayatı