Özdilek 2015 İlkbahar - Yaz Sezonunu Açıyor

Tekstil ve perakende sektörünün öncü firmalarından Özdilek,2015 İlkbahar - Yaz katalog çekimlerini,Antalya’da gerçekleştirdi.Tatillerin en gözde şehri Antalya Belek’te bulunan Su Sesi Luxury Resort Hotel’de gerçekleştirilen katalog çekimlerinde Bulgaristanlı model Manoela Ivanova, Macaristanlı model Melinda Pentek ve Anna Maria, Belçikalı model Tony Helskens objektif karşısına geçtiler. Çocuk modellerin de yer aldığı İlkbahar – Yaz katalog çekimleri bir hayli renkli ve eğlenceli geçti.

Bursa Merkez, Bursa Geçit, Yalova, İzmir, Kocaeli, Afyonkarahisar, Eskişehir, ÖzdilekPark Antalya ve ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezlerinde ve Vialand, Torium ve Mall Of İstanbul Departman Mağazalarında müşterilerine her zaman en kaliteli ürünü en hesaplı fiyatlara sunma amacı taşıyan Özdilek, mağazalarında İlkbahar – Yaz sezonuna iddialı giriyor.

Katalog çekimlerinde; İlkbahar - yaz’ın en son modası olan deniz mavisi, limon sarısı, saflığın temsili beyaz, lacivert, yeşil, pembe ve soft renklerde şifon bluzlar, renkli elbiseler, desenli gömlekler, jeanler, aksesuarlar ve dolgu topuk ayakkabılardan oluşan bayan giyim kıyafetleri; kareli ve çizgili ceketler, keten pantolonlar ve gömlekler, şortlar, baskılı tişörtler ve jeanlerden oluşan erkek giyim kıyafetleri; renkli pantolonlar ve etekler, tulumlar, tütü etekler, şapkalar, şortlar ve tişörtlerden oluşan çocuk giyim kıyafetleri sergilendi.

Zengin ürün yelpazesinden oluşan Özdilek İlkbahar - Yaz kataloğu önümüzdeki günlerde Özdilek mağazalarında yerini alacak.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özdilek, 2015, İlkbahar, Yaz, Sezonu, Tekstil, perakende, katalog, Antalya, Belek, Su Sesi, Luxury Resort Hotel, Bulgaristan, model, Manoela Ivanova, Macaristan, Melinda Pentek, Anna Maria, Belçika, Tony Helskens, Bursa Merkez, Bursa Geçit, Yalova, İzmir, Kocaeli, Eskişehir, Afyonkarahisar, ÖzdilekPark, İstanbul,Vialand, Torium, Mall Of İstanbul, jean, aksesuar, bayan giyim, erkek giyim