HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 15 Ağustos 2022

İŞTE NE GİYSEM

Magazinizmir
Yeni sezonun trend habercisi olarak ipek-saten takımları mercek altına alabiliriz. Saten hem dikkat çeken hem de kusurları fazlasıyla belli eden bir kumaş türü. Vücut orantınıza göre doğru modelleri seçerek güçlü yönlerinizi parlatabilir, kusurları da kapatabilirsiniz.

 

Hala yaz devam ederken, sezona damgasını vuran gözlükler de önümüzdeki sezona taşınacak modeller arasında.

 

 

 

İŞTE NE KOKLASAM ROJA PARFUMS

 

Roja parfümleri, İngiliz parfümeri Roja Dove tarafından 2011 yılında oluşturulmuştur ve yaygın olarak Roja parfümleri dünyanın en lüks parfüm evi olarak bilinmektedir. Roja parfümlerinin her bir kokusu İngiltere’de yapılır ve Roja Parfums İngiliz parfümerileri için gerçek bir vasiyettir.

Roja Dove sadece en kaliteli materyaller ile çalıştığı için bu kadar ünlüdür. Örneğin, Rose de Mai, Jasmin de Grasse, natural Ambergris gibi. Roja Parfums de tüm maliyetler önemli ölçüde saf altından daha fazla olup, ürünlerin materyallerinde ipek astarlı ve Swarovski kaplamalı kutular, 24 ayar altın kaplamalı kapaklar kullanılmaktadır. Mumlar da ise, en iyi parfüm kokuların yağları ile en iyi balmumunu karıştırılıp elle dökülerek özenle hazırlanmaktadır.

Roja Dove, yaratıcı parfümeri stilli ile tanınıyor ve Amerikan GQ’u dergisi onu dünyanın en iyi burun experti olarak tanımlamaktadır. New York Times’a göre ise Roja Dove’u koku uzmanı olarak bahsetmektedir. Lüks parfüm söz konusu olunduğunda, gerçekten Roja Parfums gibi yoktur. Roja Parfümleri için konsept basittir; Roja'nın temelinde herkes için mükemmel bir parfüm olduğuna dair inancı vardır ve koleksiyonunda koku paletini bu duruma göre dengelenmiştir.

Rolls Royce, Laurent-Perrier, The Four Seasons, Fabergé ve The Macallan dünyanın en prestijli markalarından sadece bir kaçıdır. Bu tür iş birlikleri, Roja Parfümleri İngiltere'deki sanatsal yeniliklerin ön saflarında olduğunun kanıtlarından birisidir. Roja Parfums'ün uluslararası başarısı yaratıcılığı ile birleşince, Roja'nın büyük Britanya (The Great Britain) hükümetinin büyükelçisi olarak atanmasına yol açmıştır.

 

DANGER

“You've Been Warned”

ORIENTAL – Zengin & Yumuşak Fresh , Tatlı, Sıcak, & Şehvetli

Notalar

Üst Notaları: Limon, Bergamot, Greyfurt, Mandalina

Kalp Notaları: Rose de Mai (Mayıs gülü),Gardenya,Jasmin de Grasse

(Yasemin çiçeği), Ylang Ylang, Menekşe çiçeği, Şeftali

Alt Notaları: Karanfil, Paçuli, Sandal ağacı,Vanilya, Tonka fasulyesi,

Susam, Misk

Highlights

 

 

 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN