HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 25 Mart 2020

İkonik ’94 Mountain Light Geri Döndü

Magazinizmir
The North Face tarafından yeni materyaller kullanılarak üretilen FUTURELIGHT™ ile ikonik Mountain Light şimdi hiç olmadığı kadar hafif ve parlak.

 The North Face’in ikonik, hızlı dağ tırmanışları için uygun, yüksek dayanıklılığa sahip, aynı zamanda hafif 1994 Retro Mountain Light Ceketi, yeni sezonda hava geçiren ancak su geçirmeyen FUTURELIGHT™ teknolojisiyle yenilendi

“The Mountain Light Jacket” ilk olarak 1988 yılında sırt çantasıyla seyahat ederken, kayak turunda veya tırmanırken daha fazla hareket özgürlüğü sağlayan bir koleksiyon olan Climb Light Expedition System'in bir parçası olarak tanıtıldı.

Bu sezon ise, The North Face geçmişi gelecekle harmanlayarak ceketin 1994 baskısı olan orijinal tasarımıyla en yeni materyalleri FUTURELIGHT ™ 'ı bir araya getirdi. Böylece “1994 Retro Mountain Light”, The North Face koleksiyonundaki en hafif ve en parlak versiyon oldu. “Fiery Red” ve “Clear Lake Blue” dahil olmak üzere yedi renk seçeneği olan yeni “1994 Retro Mountain Light”, dağ keşiflerinin önünü açan materyallerle birleştirilerek yeniden doğdu.

1994 Retro Mountain Light ceketlerine www.thenorthface.com ‘dan sahip olabilirsiniz

THE NORTH FACE® Hakkında

 VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

Ayrıntılı bilgi için;

 Salt İletişim Grup

Banu Gözübüyük – banu.gozubuyuk@saltiletisimgrup.com – 0533 386 1338

Gökçe Dilman – gokce.dilman@saltiletisimgrup.com – 0535 739 6488 

FACEBOOK İLE BAĞLAN