HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 4 Temmuz 2018

'Bikini Day' Penti’de Başlıyor!

Magazinizmir
Tatil denilince akla gelen tüm ihtiyaçları bir arada sunan Penti, 5-8 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek 'Bikini Day' kampanyası ile yaz heyecanını ikiye katlamaya hazır.

Sadece bikini ve mayolarla değil, kıyafetlerden aksesuarlara kadar geniş bir plaj koleksiyonu sunan Penti, 5-8 Temmuz arasında gerçekleşecek ‘Bikini Day’ kampanyası ile %30 indirim fırsatı sunacak. Plaj koleksiyonundaki tüm ürünlerde geçerli olacak indirim tüm mağazalarda ve www.penti.com’da sizleri bekliyor.

Farklı Temalar, Farklı Hikayeler

Penti 2018 Plaj Koleksiyonu birbirinden farklı tema ile her tatile ayrı ve özel bir kombin sunuyor. Sezonun öne çıkan renk ve desenlerini barındıran koleksiyon ile plaj modasına dair tüm anahtar parçaları sunan marka, sizi bu yaz hikayesinin sıcacık bir parçası yapmaya hazır.

Desenlerin sahneyi aldığı Nominative Koleksiyonu, Afrika’nın kendine özgü egzotik ruhunu yakalayan Culture Koleksiyonu, Arizona’nın ucu bucağı olmayan çöl esintilerini plajlarda hissettiren Western Koleksiyonu, çiçeklerle iç içe Tropic Koleksiyonu, sloganlar ve mesajlarla yaz sıcaklarına meydan okuyan Enerji Koleksiyonu ve balayının yıldızı olan Bride Plaj Koleksiyonu sizi bekliyor.

www.penti.com
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN