HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 8 Mart 2022

501: Her şeyi Değiştiren Sayı

Magazinizmir
Levi's 501’in Türkiye’deki yüzü başarılı oyuncu Boran Kuzum oldu! Levi's ikonik Original 501 Jean’i bu sezon tüm dünyada ünlü isimlerle bir araya gelerek kutluyor.

Levi's® gelecek sene, uzun tarihinin simgesi haline gelmiş 501® jean modelinin 150. yıldönümünü dünya çapında kutlamaya hazırlanırken, bu sene Türkiye’de Orijinal 501® ‘i kutlamak için başarılı oyuncu Boran Kuzum ile bir araya geliyor. Boran Kuzum bu iş birliğiyle ilgili duyduğu heyecanı “Jean’lerim de kendimi özgürce ifade ettiğim bir sayfa. Ve hayat ne kadar değişse de 501®’lerimle hissettiğim özgürlük yıllardır hiç değişmiyor.” sözleriyle dile getirdi. Sezon boyunca Boran Kuzum’un 501® kutlamasına özel seçkisi de mağazalarda ve levis.com.tr’de yer alacak.

Bu kutlamanın bir parçası olarak, her sene köklerine bağlı kalarak yeniden yorumlanmış versiyonunu gördüğümüz 501® modelini 90’lar esintisiyle yeniden sunuluyor. Bacak ve kalçaya daha rahat oturan Levi's® 501®, 90’ların son dönemlerinin havasını, daha slouchy ve loose bir model ile mükemmel bir şekilde yakalıyor.

Levi's®, dünya çapında sevilen bu ikonik modelin geçmişini, şu anki halini ve geleceğini kutlamak, 501® '90s modelini tanıtmak için Original 501®’in ruhunu mükemmel bir şekilde yansıtan vizyoner isimlerle bir iş birliği gerçekleştirdi. Orijinal 501® ve 501® 90'ların çok yönlü stilini sergileyen bu kampanyaya hip-hop mucidi, oyuncu ve yapımcı Kid Cudi, sanatçı ve tasarımcı Tremaine Emory, efsanevi Beastie Boys grubunun kurucu üyesi Mike D., model ve kreatif direktör Gia Seo; Vogue dergisinin kapağı için stilistlik yapan ilk siyahi kadın olan Gabriella Karefa-Johnson ve model, müzisyen ve The Paranoyds punk grubunun üyesi olan Staz Lindes eşlik ediyor.

“Orijinal 501® tam 150 senedir var olan bir ikon. Herkesin dolabında yer alan bu temel parça, en yaratıcı şekilde kendi tarzını ifade etmek için kullanabileceğin boş bir tuval gibi. Gerçek anlamda “her şeyi başlatan” 501® jean için, sınırları zorlayan yaklaşımlarıyla ünlü, yaratıcılık ve özgünlükten beslenen öncü isimler ile bir araya gelmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Onlar, Levi's® 501® 'in ilham verici ruhunu somutlaştırıyorlar.”- Karen Riley-Grant, CMO, Levi Strauss & Co. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN