HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 13 Kasım 2020

Yöresel Ürünlerin En Doğru Adresi Ege Pazarı 5. Şubesiyle Bostanlı’da Açıldı

Magazinizmir
2004 yılından bu yana Aydın’dan tüm Türkiye’ye en doğal lezzetleri ulaştıran ve dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştiren Fama Gıda, 2018 yılında kurduğu markası Ege Pazarı’nın 5. Şubesini İzmir Bostanlı’da açtı.

Gıda sektöründe güvenilir ve lider firmalardan biri olmayı başaran Ege Pazarı, Türkiye ve Dünya’ya gerçekleştirdiği üretim ve değişmeyen kalitesiyle yöresel ürünlerde adından sıkça bahsedilir hale geldi. Sadece mevsiminde hazırlanan kuruyemiş, kuru meyve, ev salçası, köy tarhanası, erişte, nar ekşisi, zeytinyağı, kuru incir gibi yöresel köy ürünlerini direk köylüden tüketici ile buluşturan Ege Pazarı ayrıca special ürünleri ile de oldukça dikkat çekiyor. Online sipariş yöntemi ile Türkiye’nin dört bir yanında mutfaklara giren Ege Pazarı %100 doğal ürünlerini 5. Şubesi olan Bostanlı mağazası ile doğrudan da İzmirlilerin beğenisine sunuyor.
2018 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile yurt dışına ihraç ettiği doğal ürünleri kendi markası ile Türk pazarına sunan Ege Pazarı sahip olduğu doğal ürün kalitesi ve müşteri hizmeti ile Aydın’da kısa sürede 4 mağazaya ulaşmıştı. Perakende sektöründe doğal ürünlerini daha fazla kitleye ulaştırmak istediklerini söyleyen Ege Pazarı Kurucusu Ahmet Uçankale İzmir Bostanlı’da gerçekleştirdiği yeni mağaza yatırımı ile Aydın dışındaki ilk şubesini İzmir’de açtı.

KARŞIYAKA'YA YAKIŞIR BİR MAĞAZA VE ÜRÜN KALİTESİ

Kültürü, kalitesi ile kendine has bir yapıya sahip ve seçkin insanlarla dolu olan Karşıyaka halkına yakışan bir doğal ürünler mağazası olacaklarını belirten Ahmet Uçankale ürün ve hizmet kalitesi ile çok kısa sürede sevilen bir marka olmak istediklerini belirtti. Aynı zamanda kendi kurye sistemi ile evlere doğal ürün servisi de sağlayarak Karşıyaka’yı doğal lezzetlerle tanıştıracağız dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN