HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mayıs 2018

Yerli Britney Aleyna'ya Sinan Akçıl Desteği

Magazinizmir
Daha önce Dünyaca ünlü magazin bloggerı Perez Hilton’un Britney Spears’a benzerliğini ve ilham kaynağının Spears olduğunu kaleme almasıyla dünya basınında haber olan Aleyna Dalveren; Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl’ın oynadığı FİFA Playstation oyunu sonucundan hediye şarkıyı kaptı.

Yakın dostlukları ile bilinen Sinan Akçıl ve Serdar Ortaç’ın FİFA Playstation oyunundan karlı çıkan, genç şarkıcı Aleyna Dalveren oldu. Sözleri Sinan Akçıl imzalı "Enerji" isimli şarkısını isteyen Aleyna Dalveren’e: 'Serdar’ı yenersem şarkı senindir.' sözü üzerine maçı 2-1 alan Sinan Akçıl şarkının izin belgesini imzalayarak şarkıyı hediye etti. Sinan Akçıl oyuna Fenerbahçe takımı ile girerken Serdar Ortaç Galatasaray takımı ile oyuna katıldı.

Aleyna Dalveren sözleri Sinan Akçıl’a, aranjesi Tarık İster'e ait olan "Enerji" isimli şarkısını önümüzdeki günlerde piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Stüdyo kayıtlarında okuma koçluğunu ise Sinan Akçıl yapacak. Şarkıcı, müzik dünyasının en gözde kadın popçularından biri olmaya aday.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN