HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Mayıs 2017

Ustaya Danış Programı Gerçekleşti

Magazinizmir
Türkiye Aşçılar Federasyonu tarafından organize edilen ''Ustaya Danış'' programı İzmir öncülüğünde Kaya Thermal&Convention’da gerçekleşti.

İzmir, İstanbul ve Ankara’da gerçekleşmesi planlanan Ustaya Danış programı, çok sayıda aşçının katılımı ile İzmir’de start aldı. Programda tarladan masaya kadar olan tüm konular tartışarak bir zemine oturtturuldu. Ayrıca panelistler kendi düşüncelerini usta aşçılar ile paylaşarak ortak bir noktada buluştular.

483 usta aşçının katılımı ile gerçekleşen organizasyona, Kaya Thermal&Convention’ın ödüllü Aşçıbaşısı Nejdet Polat’ta katılım gösterdi. Meslektaşları ile sohbet eden Polat, deneyimlerini konuklarla paylaştı.Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Rahmi Yılmaz; "Ustaya Danış projesi sayesinde yeni yetişen aşçılar daha kalıcı ve temeli sağlam olan bir mutfak mirası tanımış olacaklar. Ayrıca Ustaya Danış programının şeref konuğu olan ve mesleğe 50 yılını sığdırmış ustamız Hayrettin Meydan’a bu gecede bizi yalnız bırakmadığı için ve tüm organizasyon boyunca destek veren İzmir Aşçılar Derneğin’deki kıymetli dostlara şükranlarımı sunuyorum." dedi. 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN