HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Şubat 2018

Ünlü İsimler Emaar Square Mall'da Keyifli Anlar Yaşadı

Magazinizmir
Anadolu Yakası’nın lüks alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall, cemiyet, iş, sanat ve spor dünyasının ünlülerinin uğrak mekanları arasında yerini aldı.

Pek çok ünlü isim alışverişin yanı sıra yemek ve eğlence için de Emaar Square Mall’u tercih ederken keyifli anlar yaşıyor.

Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde Emaar Square Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret ederek keyifli anlar yaşadı. Müftüoğlu, köpekbalıkları ve vatoz başta olmak üzere 200'e yakın türde 20 binin üzerinde canlıya ev sahipliği yapan akvaryumda, tropikal okyanuslardan yağmur ormanlarına kadar dünyanın pek çok bölgesinde yaşayan ilginç canlıları görme fırsatı yakaladı. Eğlencenin ardından mağazaları dolaşan Emel Müftüoğlu, keyifli turunu bir kahve ile sonlandırarak Emaar Square Mall’dan ayrıldı.

Toplum Gönüllüleri Vakfı kurucularından olan ve cemiyet hayatının renkli isimleri arasında yer alan Hülya Eltemur da Emaar Square Mall’da alışveriş keyfi yaşadı. Gucci, Cartier, Hermès, Hugo Boss ve Harry Winston gibi dünyanın önde gelen markalarını bünyesinde bulunduran Emaar Square Mall’da mağazaları gezen ve kendisi için alışveriş yapan Eltemur, alışveriş merkezinde mağazası bulunan arkadaşını da ziyaret etti. Emaar Square Mall’da hem ziyaret hem de ticaret yapan Hülya Ertemur, keyifli bir günün ardından alışveriş merkezinden ayrıldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN