HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Aralık 2016

Ulusoy Yılbaşında Şık Olmanın Püf Noktalarını Anlattı

Magazinizmir
Ünlü Manken Özge Ulusoy ve Moda Bloggerı Ümit Temurçin, MaviBahçe'de gerçekleştirdikleri söyleşide yılbaşında güzel ve şık görünmeyi sağlayacak önerilerde bulundu.

Yılbaşı için özel bir alışveriş yapmadığını anlatan Ulusoy, o gece giyeceği yeni çorap veya bir küpenin bolluk ve bereket getireceğine inandığını söyledi.

İzmir’in yaşam alanı MaviBahçe çok özel bir moda etkinliğine imza attı. Manken Özge Ulusoy ve Moda Bloggerı Ümit Temurçin, yılbaşı gecesi ve 2017 modasına ilişkin Mavibahçe’de bir söyleşi gerçekleştirdi.

MaviBahçe C Blok ikinci katta gerçekleşen söyleşiye ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Şık ve güzel görünmenin püf noktalarını anlatan Özge Ulusoy, "Şık olmak için çok fazla para harcamaya gerek yok. Ben her zaman indirimleri takip ederim. Her kadının gardrobunda olması gereken şeyler var. Siyah bir elbise, vücudunuzu iyi gösteren bir jean, şık bir deri ceket, beyaz gömlek ve güzel bir tşört, siyah büyük ve küçük bir çanta, iki renk açık ayakkabı ve topuklu çizme mutlaka gardrobunuzda bulunmalı. Bu ürünleri ve ekleyeceğiniz aksesuarları kullanarak çok farklı, şık ve güzel görünebilirsiniz" dedi.

Yılbaşı Gecesi Kırmızı Giyinmeyelim

Yılbaşı gecelerinde kırmızı giyinmenin artık bir klişe haline geldiğini anlatan Ulusoy, kırmızı giyinmeyi önermediğini söyledi. Yılbaşı günü için bir uğuru olduğunu ifade eden Ulusoy, "Yılbaşı için illa özel bir alışveriş yapmıyorum. Ama o gün giyeceğim çorabın ya da bir küpenin yeni olmasını istiyorum. Yeni bir eşyanın bana önümüzdeki yıl bolluk, bereket getireceğine inanıyorum" diye konuştu. Yılbaşında moda renkler; yeşil, mürdüm, koyu sarı, bordo gibi tonlara bakacağını anlatan Ulusoy, o gün bir elbise ve açık bir ayakkabı giymeyi düşündüğünü söyledi.

"Bizler Tekstil Sektörünün Bir Yüzüyüz"

Ulusoy Moda Bloggerı Temurçin ile birlikte yılbaşı için hazırladıkları kombini anlattı. İkili söyleşide izleyicilerden gelen soruları da yanıtladı. Türkiye'nin en büyük lokomatiflerinden biri tekstil sektörü olduğunun altını çizen Temurçin, "Bizler sadece bu sektörün birer yüzüyüz" dedi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN