MAGAZİN -- 27 Ekim 2015

Uçak Ailesinin Mutlu Günü

Magazinizmir
Uçak Kardeşler Şirketinin Yönetim Kurulu Üyesi Musa Alper Uçak ile Ekonomi Üniversitesi Uluslar arası Ticaret ve Finansman Bölümü mezunlarından Çağlasın Özener, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

İşadamı Hayrettin Uçak ve Nihal Uçak’ın oğulları Musa Alper Uçak’ın Yiğit Eryendi imzasını taşıyan damatlığı konuklardan tam not alırken İşadamı Celal Özener ve Serpil Özener’in kızları Çağlasın Özener’in Yiğit Eryendi’nin tasarımını yaptığı gelinliği büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz yaz nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin düğün törenine 1100 davetli katıldı.

Çiftin nikah masasında ki şahitliğini İzmir Valisi Mustafa Toprak, Seferihisar Kaymakamı Resul Çelik , İzmir Milletvekili adayı Necip Kalkan, İşadamı Ali Uçak ve aile dostları Şehvar Şavlı üstlendi. Çiftin nikahını Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer Kıydı.

Beyaz Lale organizasyonun düzenlediği düğün töreninde Blue Note orkestrası sahne aldı. Düğünün en güzel ve özel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.
Çiçeği burnunda yeni evli çift balayı için Dubai ye gideceklerini açıkladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN