Türkiye'nin Önemli Seyahat Acentesi Yetkililerini İzmir'de Buluşturdu!

SunExpress ve Mövenpick Hotel İzmir, Türkiye’nin dört bir yanından İzmir’e yerli turist çekmek için kolları sıvadı.Türkiye’nin önde gelen acente yetkilileri Mövenpick Hotel İzmir ev sahipliğinde, SunExpress desteği ile 2 gün boyunca İzmir’de ağırlandı.

İzmir’i her zaman tercih edilecek bir destinasyon olarak tanıtmayı amaçlayan Mövenpick Hotel Izmir; SunExpress’in desteği ile yaklaşık 40 kişilik bir ekibi ağırladı. İzmir’in gastronomi, kültür ve turizm olanakları acente yetkilileri ile paylaşıldı. Organizasyon boyunca otelin çevresinde yer alan Kemeraltı, Agora, Kızlarağası, Havra Sokağı, Alsancak, Konak Pier gibi destinasyonları gezme imkanı bulan ve İzmir’in yerel lezzetlerini tadan davetliler; İzmir’den oldukça etkilendiklerini dile getirdiler.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen acente temsilcileri ilk gün Mövenpick Hotel ev sahipliğinde düzenlenen gala gecesinde, İzmir ve Ege lezzetleriyle ağırlandı. Gala yemeği sırasında Mövenpick Hotel Izmir Satış Direktörü Aslıhan Özgür ve SunExpress Türkiye Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Ece Şenev işbirlikleri hakkında bir konuşma yaparak, İzmir’e verecekleri destek için katılımcılara teşekkür etti. Aslıhan Özgür; "Mövenpick Hotel çevresindeki turistik bölgeleri, esnaf lokantalarını, çarşı ve alışveriş merkezlerini, Kordon ve Kemeraltı’nı gezerek İzmir’in güzelliklerini keşfetmenizi istedik. Umarım şehrimizden ve İzmir’de bir araya gelmekten siz de bizler kadar keyif alırsınız" dedi. Yemeğin ardından çıkan zeybek gösterisi konuklar tarafından oldukça beğeni topladı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER SunExpress İzmir, İzmir SunExpress, Mövenpick Hotel İzmir, İzmir Mövenpick Hotel, Kemeraltı İzmir, Agora İzmir, Kızlarağası İzmir, Alsancak İzmir, Havra Sokağı İzmir, Aslıhan Özgür, Ece Şenev, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti