HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Mart 2017

TEV'li Kadınların Emeği Çocuklara Burs Oldu

Magazinizmir
TEV İzmir Şubesi gönüllüleri, kendi emekleriyle yaptıkları gıdalarla bir çay organizasyonu düzenleyerek 1 lise öğrencisinin 1 yıllık bursunu karşılayacak maddi destek sağladı.

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Sanayiciler Kulübü’nde düzenlenen çay etkinliğine TEV İzmir Şube Başkanı Gülnur Soybayraktar’ın yanı sıra, organizasyonun yapılabilmesi için emek veren TEV gönüllüleri katıldı.

Desteğin Küçüğü Yok

TEV İzmir Şubesi olarak eğitime yapılacak her türlü katkı için küçük büyük ayrımı olmadan çalıştıklarını belirten Soybayraktar, "Eğitime katkı sağlamak yalnızca maddi güce dayanan bir iş değil, bir gönüllülük, bir fedakarlık işidir. Bugün de TEV İzmir gönüllüleri bunun en güzel örneklerinden birini sergilediler. Evlerinde, kendi emekleriyle hazırladıkları gıdaları buraya getirerek bu çayın düzenlenmesini sağladılar. Düzenlediğimiz bu etkinlik, ciddi miktarda maddi yardıma dönüştü" dedi.

TEV İzmir gönüllüleri tarafından düzenlenen çayda toplanan bağış miktarının 1 lise öğrencisinin 1 yıllık burs ihtiyacını karşılayacağını belirten Soybayraktar, çağdaş nesillerin yetişmesine katkı koymak isteyen herkesi "ben ne yapabilirim ki" diye düşünmeden TEV gönüllüsü olmaya davet etti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN