HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Ekim 2016

TED İzmir Koleji Vali Ayyıldız'ı Makamında Ziyaret Etti

Magazinizmir
TED İzmir Koleji Kurucu Temsilcisi Bahar Bircan AVCILAR ve TED İzmir Koleji İlkokul – Ortaokul Müdürü Özlen EKER, İzmir Valisi Erol AYYILDIZ’ı ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Kurucu Temsilcisi AVCILAR, Vali AYYILDIZ’a okulumuzda gerçekleşen ve gerçekleşmesi planlanan projelerle ilgili bilgileri aktardı.
AVCILAR, Akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve fiziksel gelişimin eğitim sürecindeki olumlu etkisinden bahsederken, bu anlamda eğitim kurumu olarak tüm desteği verdiklerine değindi.

İlkokul – Ortaokul Müdürü EKER ise, Sayın Valimizi dünya standartlarında nitelikli eğitim programları oluşturarak eğitim-öğretimde iyi uygulama örnekleriyle lider bir kurum olan TED İzmir Koleji’nde, ağırlamaktan büyük onur duyacaklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali AYYILDIZ ise, nazik ziyaretlerinden dolayı TED İzmir Koleji Kurucu Temsilcisi Bahar Bircan AVCILAR ve TED İzmir Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Özlen EKER’e teşekkür etti.

Vali AYYILDIZ, geçmişten günümüze emin adımlarla yürüyen ve ülkemizin en köklü kurumlarından birisi olan TED Koleji’nin gerçekleştirmekte oldukları projelerinde yanında olacaklarını belirtti ve başarılar diledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN