Tasarımlar 6. Kez Denizli Podyumu'nda Yarıştı

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen "Ev ve Plaj Giyim Tasarım Yarışması" haftasonu Denizli Colossae Thermal Hotel’de gerçekleştirildi.Ülke çapında seçilerek finale kalan 10 tasarımcı,yapılan defilede jüri karşısına çıkarak birincilik için mücadele etti.

Her sene Rönesans Ajans işbirliğiyle birbirinden güzel tasarımlara ve ünlü mankenlere ev sahipliği yapan DENİB Ev ve Plaj Giyim Tasarım Yarışması’nın defilesi Akif Örük koreografisinde gerçekleştirilirken, gecede dizi oyuncusu Barış Murat Yağcı, ünlü modeller Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan, Gizem Barlak ve İzmirli mankenler yer aldı.

Ayrıca genç şarkıcı Güliz Ayla hem modellik yaptı hem dedefilenin bitiminde mini konser verdi.Etkinliğin finalinde, dereceye giren tasarımcılara DENİB Başkanı ve TİB Başkan Vekili Süleyman Kocasertile protokol konukları tarafından ödülleri verildi.

Bu yılın birinciliğini Gülhan Ateş, ikinciliği Melike Dolan ve üçüncülüğü Şilan Göker kazanırken, Abdul CihadSünbül de Jüri Özel Ödülüne layık görüldü. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Denizli İhracatçılar Birliği, Ev ve Plaj Giyim Tasarım Yarışması, Denizli Colossae Thermal Hotel, Akif Örük, Rönesans Ajans, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan, Gizem Barlak, Barış Murat Yağcı, Melike Dolan, İzmir etkinlikleri, izmir cemiyeti