HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 18 Aralık 2017

Swissotel Yeni Yıl Panayır'ının Geliri Yürüme Engelli Çocuklara Umut Oldu

Magazinizmir
Swissôtel Büyük Efes, 2018’de sevdiklerini özel hediyelerle mutlu etmek isteyenler için özel bir organizasyona imza attı.

Accor Hotels Zinciri`nin 50. yılına özel, Swissôtel, İçimdeki Çocuk Derneği ile birlikte yürüme engelli çocuklara giden yolda bir köprü kurdu ve onlara umut oldu.

Otelin Palmiyeli Bahçe’sinde yaklaşık 1500 kişinin katılımı ile gerçekleşen Swissotel Yeni Yıl Panayırı; Avrupa`daki yılbaşı pazarlarını aratmayacak kadar renkli ve keyifli stantlar, birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri, gün boyu DJ performans,sürpriz yeni yıl hediye çekilişleri ile misafirlerini ağırladı. Panayıra; İzmirlilerin gözdesi olan Arda Türegün’ün 2 saatlik özel konseri ve İzmirlilerin ilgiyle takip ettiği Pınar Aylin’in kitap imza etkinliği ile sürpriz mini konseri damgasını vurdu.

Panayırın sonunda gerçekleşen plaket töreninde, İçimdeki Çocuk Derneği’nin organizasyondan sorumlu sponsor partneri Mandal Ajans’a, İçimdeki Çocuk Derneği’nin ana sponsorları Pekintaş ve Burakcan İnşaat’a ve organizasyonun sahibi Swissotel Büyük Efes’e teşekkür plaketleri derneğin Başkanı Meral Müdüroğlu tarafından takdim edildi.

Otel adına plaketi teslim alan otelin Pazarlama Müdürü Ayşe Karpat; Accor Hotels’in 50. yıl kutlamalarının temasının topluma katkıda bulunan "kahramanlar" olarak belirlendigini, "welcomeheroes" "hashtag"i ile tüm dünyada sosyal sorumluluk projeleri düzenlendiğini belirtti. İçimdeki Çocuk Derneği yararına yaptıkları bu Yeni Yıl Panayırı’nı; otelin diğer bir sosyal sorumluluk projesi olan "Swissotel Çocuk Karnavalı" gibi geleneksel hale getirmeyi hedeflediklerini ekledi. Elde edilen tüm gelirin yürüme engelli çocuklara tekerlekli sandalye alımına aktarılacağını belirtti.

Derneğin Başkanı Meral Müdüroğlu ise organizasyonda emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara dernek adına teşekkürlerini iletti ve elde edilen tüm gelirin yürüme engelli çocuklara tekerlekli sandalye alımına aktarılacağının tekrar altını çizdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN