HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 1 Şubat 2018

Söyleşi Günleri'nde, Sevgililer Günü’ne özel konu; "Aşk Bir Hastalık mıdır?"

Magazinizmir
Mövenpick Hotel Izmir Söyleşi Günleri, Sevgililer Günü’ne özel bir konu ve farklı konuklarla İzmirlileri ağırlayacak.

Evlilik terapisinin duayen hocası Prof. Dr. Mehmet Sungur ve psiko-gösteri olarak farklı bir konsept ortaya çıkaran Bar Psikoloğu Ferhat Aydın bu ayki etkinliğin konukları olacak.

Doktor Zeki Hozer tarafından projelendirilen; Medical Park ve Mövenpick Hotel Izmir işbirliği ile sanata, müziğe, hayata ve aşka dair keyifli sohbetlerin yapıldığı Söyleşi Günleri, İzmirliler’in yoğun ilgisi ile 2018’e hızlı bir giriş yaptı. 15 Şubat’ta Sevgililer Günü konsepti ile özel konukların ağırlanacağı etkinliğin konusu "Aşk Bir Hastalık mıdır?" olacak. Yazar Gülşah Elikbank’ın aşka dair sorularını, evlilik konusunda uzman Psikiyatr Prof. Dr. Mehmet Sungur ve psikoloji klişelerini yıkarak Bar Psikoloğu konseptini ortaya çıkaran Psikolog Ferhat Aydın yanıtlayacak. İzmir’in entelektüel hayatına hareket katmak için düzenlenen etkinlikler, ücretsiz ve herkese açık. Katılımcılar, yaklaşık 1.5 saat süren sohbetlerin ardından, konuklara sorular sorarak kitaplarını imzalatma fırsatı da bulabilecekler.

2018 yılının ile söyleşi günleri etkinliği konusunda uzman isimlerin katılımıyla, 15 Şubat Perşembe akşamı saat 19:00’da yine Mövenpick Hotel Izmir’de gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi için 0232 488 14 14 numaralı telefondan veya hotel.izmir@movenpick.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN