HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Ağustos 2016

Son Model Otomobil Sahibini Buldu

Magazinizmir
İzmir Optimum Outlet’in 1 Nisan -31 Temmuz 2016 tarihleri arasında 125 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine otomobil kazanma şansı sunan kampanyası sonuçlandı. Optimum’dan alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi Jeep Renegade 1.6 ph Longitude sahibi oldu.

İzmir Optimum’un Jeep Renegade 1.6 ph Longitude kampanyasının talihlileri Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişle belli oldu. Jeep Renegade 1.6 ph Longitude İzmir Bornova’da yaşayan mali müşavir Sertaç Soner İnan’ın yüzünü güldürdü. Ziyaretçilerine cazip kampanyalarla değerli hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez evli ve bir çocuk babası Sertaç Soner İnan’ı hayallerini süsleten sıfır kilometre otomobile kavuşturdu. AVM ziyaretçileri, kampanyaya her 125 TL’lik alışveriş karşılığında aldıkları kuponlardaki çekiliş numarasıyla katıldı. 1 Nisan tarihinde başlayan ve 31 Temmuz 2016 tarihine kadar süren kampanyaya binlerce Optimum ziyaretçisi katıldı.

Çekilişte Heyecan Doruktaydı

Optimum’da Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte nefesler tutuldu. Yüzlerce Optimum ziyaretçisinin katılımıyla yapılan kura çekiminde heyecan doruğa çıktı. Büyük çekiliş sonunda Jeep Renegade 1.6 ph Longitude mali müşavirlik Sertaç Soner İnan’a çıktı. Çekilişte yedek talihli ise Gaziemir’de yaşayan Jale Sırtı oldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN