Sokak Hayvanlarının Sağlığı İçin Eğlendiler

Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvan Severler Derneği (ÇESAL) ve RUE 1387 işbirliğiyle, Funda Arkas'ın ev sahipliğinde Çeşme'de "White Night Party" (Beyaz Gece Partisi) düzenlendi.Sokak hayvanlarının kısırlaştırılması ve bakımının yapılması amacıyla Sole Mare Beach Club’da gerçekleştirilen organizasyondan elde edilen gelirin tamamı ÇESAL’a bağışlandı. İzmir’in cemiyet ve iş dünyası ile hayvan severlerden oluşan 500’e yakın davetlinin katılım gösterdiği gecede, popçu Mehmet Erdem, başarılı aranjör ve DJ Erdem Kınay, DJ’ler Doğuş Çabakçor, Tai, Hakan Kabil, Emrah Göktaş, Cenk Çöteli, Emirhan Aydın ve trompet ustası Merih Ermakastar sırayla sahne aldı.

Partinin konseptine uygun olarak beyaz kıyafetlerle katılan davetliler, gece 04.00’a kadar DJ müzikleri eşliğinde hareketli saatler yaşadı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvan Severler Derneği, Funda Arkas, White Night Party İzmir, İzmir White Night Party, Sole Mare Beach Club İzmir, İzmir Sole Mare Beach Club, Mehmet Erdem, Erdem Kınay, Doğuş Çabakçor, Tai, Hakan Kabil, Emrah Göktaş, Cenk Çöteli, Emirhan Aydın, Merih Ermakastar, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti