HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Nisan 2018

Sanatçı Dostlar Klipte Buluştu

Magazinizmir
Müzisyen ve aktör Emirhan Kartal, Aşk Dinletir albümünde yer alan Gönül Senin Elinden adlı eseri, ünlü oyuncu Uğur Aslan ile birlikte seslendirmişti.

Daha önce bir sinema projesinde birlikte rol alan sanatçı dostlar, bu kez de türkünün klip çekimlerinde buluştu. Ozan Ozan’ın yönetmenliğini üstlendiği klipte, iki yakın dost dertlerini dile ve sazın tellerine döküyor.

Müzisyen ve aktör Emirhan Kartal ile tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Uğur Aslan’ın yolu, sinema filminden sonra bu kez de bir türküde kesişti. Aşk Dinletir albümünde yer alan Gönül Senin Elinden adlı eserde Emirhan Kartal’a eşlik eden Uğur Aslan, türkünün klibi için de kameraların karşısına geçti.

2016 yılında Aşık Veysel’in hayat hikayesinden esinlenilerek senaryosu yazılan Aşık adlı sinema filminde birlikte rol aldıklarını hatırlatan Emirhan Kartal, “Sanatçı dostum Uğur Aslan, filmde rol almamızın ardından beni kırmadı ve Gönül Senin Elinden adlı anonim eserin icrasında bana eşlik etti. Bu güzel esere klip çekmeyi, albüm çıktığından beri düşünüyorduk. Uğur da yoğun temposuna rağmen klipte rol almayı severek kabul etti ve ortaya çok özel bir çalışma çıktı” dedi.

Yönetmen koltuğunda Ozan Ozan’ın oturduğu klipte Kartal ve Aslan, dertlerini dile ve sazın tellerine döküyor. Klip televizyon kanallarının yanı sıra dijital platformlar üzerinden de izlenebiliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN