HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Aralık 2016

Rus Model Hayli İddialı

Magazinizmir
Rusyada ünüversitede psikoloji eğitimini bitirdikten sonra ikinci bir ünüversitede öğrenim görmek için Türkiye’ye yerleşen Rus model Elena Stanislavskaya kısa sürede Türkiye’nin aranılan katalog ve podyum mankenleri arasında ki yerini aldı.

Türkiye’de profesyonel olarak modellik yapan Elena Stanislavskaya "doktor bir annenin kızı olduğum için hırslı ve çalışkan, disiplinli ve başarılı olmaya çaba harcayan birisiyim" dedi.Türkiye’yi çok sevdiğini ve ikinci memleketi olarak gördüğünü söyleyen Elena, bir çok ünlü markanın katalog çekimlerinde ve defilelerinde yer alıyor.

Rus manken Elena Stanislavskaya podyumların aranılan modelleri arasında anılıyor.1.78 boyu ve iyi fiziğinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla da dikkat çeken güzel model tam bir İzmir sevdalısı. İzmiri çok sevdiğini söyleyen Rus model burada yaşamaktan çok mutlu olduğunuda ayrıca vurguluyor.

Evde vakit geçirmeyi sevdiğini söyleyen Elena, Türk mutfağına olan hayranlığınıda gizlemiyor. Fırsat buldukça Türkiye’de farklı şehirleri ve kültürleri tanımaya çalıştığını belirten güzel model yöresel lezzetleri keşfetmekten de zevk alıyor.Ailesi ve yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven Elena,resime ve fotoğrafa meraklı.Tenis ve fitness sporlarıyla uğraşan rus model kısa sürede öğrendiği Türkçeyi iyi derecede yazıp,okuyup konuşabiliyor.

 

 

 

HABER/FOTOĞRAF: Mesut Varlık
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN