Rotaract Günü Coşkuyla Kutlandı

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Rotaract Temsilciliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Konak Belediyesi, Redbull ve Vestel desteği ile Rotaract Günü etkinliği hayata geçirildi.Kendinden Önce Hizmet” sloganıyla Türkiye’de gönüllülük esasıyla çalışan, toplumsal,mesleki,kişisel ve uluslararası alanlarda çeşitli projeler ve etkinlikler düzenleyen Rotaract kulüpleri; Afet Eylem Çadırı, Dilek Ağacı ve Kamu hizmeti kampanyaları gibi projelerini tanıtırken İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası eşliğinde yüksek bir katılım ile Rotaract Günü etkinliğini gerçekleştirdi.

5 Nisan Pazar Günü, İzmir Alsancak Dominik Caddesi’nde U.R 2440. Bölge Rotaract Temsilcisi Can Sezici’nin açılış konuşması ile başlayan etkinlik, dostluk yoluyla birlik,beraberlik ve dayanışmanın önemine dikkat çekmek isteyen Rotaract kulüpleri üyelerinin proje tanıtımları ile son buldu.

 


 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Rotaract, Uluslararası, Rotary, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Konak Belediyesi, Redbull, Vestel, Türkiye, Afet Eylem Çadırı, Dilek Ağacı, Pop Orkestrası, Alsancak, İzmir, Can Sezici, izmir etkinlikleri