HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Ocak 2020

PARTİYE ÜNLÜ AKIMI...

Magazinizmir
Her biri alanında birer süper kahraman eğitmenleri ile Deniz Akkaya, İrem Derici, Gonca Vuslateri, Ezgi Mola, Edis, Özge Ulusoy, Orkun Işıtmak ve bir çok ismin antrenman koçluğunu yapan BOB GYM önceki akşam sanat, cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla yılın ilk partisini verdi.

 2013 yılında Ankara'da kurulan 3. şubesinin ardından Nişantaşı'ndaki 4. şubesi ile sektörün ilklerine öncülük eden BOB GYM, kapılarını açtığı günden bu güne, her yıl düzenlediği konsept partilerinin sonuncusu "BOB GYM Retro Night"i önceki gece Nişantaşı'nda verdi.

BOB GYM 'im bu yıl 90'lar ruhunu taşıyan partisine Deniz Akkaya, Gonca Vuslateri, Neslihan Yargıcı, Özgür Aras, Şebnem Ercantürk, Tanju Babacan, Burak Altındağ, Gizem Barlak’ınaralarında bulunduğu birbirinden ünlü isimler katılırken, katılımın hayli yoğun olması nedeniyle izdiham yaşandı. 90'lı müziğin ön planda olduğu gecede gelen konukların "BOB GYM Retro Night" 90'lar ruhunu taşıyan partisinde renkli görüntüler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

- Tanju Babacan, Barış Okan Belovacıklı

- Özgür Aras, Barış Okan Belovacıklı

- Barış Okan Belovacıklı, Gonca Vuslateri

- Gizem Barlak, Barış Okan Belovacıklı

FACEBOOK İLE BAĞLAN