HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Temmuz 2017

Paradiso Beach Club & Resort 08 Temmuz'da Kapılarını Açıyor

Magazinizmir
Paradiso A.Ş.’nin ilk yatırımı Çeşme Paradiso Beach Club & Resort, tatil ve eğlence anlayışına yeni bir yorum getiriyor.

Çeşme’nin cennet koylarından Deliklikoy'da kurulan ve 08 Temmuz Cumartesi günü hizmete açılacak Paradiso Beach Club, tatilcilere unutulmaz bir yaz yaşatacak.

Paradiso Beach Club & Resort, mavinin her tonunu harmanlayan denizi ve kumsalıyla huzurlu bir konaklama imkânı, sıcak havuzu, su sporu aktiviteleri, diyet programları, 6 gece - 11 gündüz locası, bin 500 araçlık otoparkı ve bir helikopter pistiyle fark yaratıyor.

Paradiso ayrıca, Angel Assist hizmetiyle de özel misafirlerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Fransız DJ Romain Pelletti ve Dj İsmail Kızıl'ın özel performanslarıyla, konukların eğlenceli vakit geçireceği Paradiso’da, Yomumu, V Lounge, Nunu's Closet, Magro Sushi, Kaf Kahve ve daha birçok marka da lezzet tutkunlarıyla buluşacak.

İşletmeciliğini Özcan İçli’nin yaptığı ve doğa ile uyum içindeki Paradiso, Türkiye’nin ünlü mimarlarından Tarkan Önal tarafından tasarlandı.

8 Temmuz’da gerçekleşecek görkemli açılış öncesi dostlarını bir araya getiren Özcan İçli, "Tüm konuklarımıza unutulmaz bir yaz yaşatmak için hazırız" dedi.

Paradiso Beach Club'ın, Çeşme’den sonra Bodrum, Mykanos, Mallorca ve Miami gibi dünyaca ünlü tatil ve eğlence merkezlerinde de kurulması planlanıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN