Otomotiv Sektörü Meyeks'in Açılışında Buluştu

Türkiye'nin ilk Daf Trucks 3S bayisi olma özelliği taşıyan Meyeks Otomotiv, gerçekleştirilen bir törenle İzmir Kemalpaşa'da hizmete açıldı.Açılış törenine DAF Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda sektör temsilcisi ve konuk katıldı.

Açılış töreninde konuşan Cömertler Otomotiv Genel Müdürü ve Meyeks Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Cömert, 30 yılı aşan birikimlerini Meyeks’in de bünyeye katılmasıyla daha da büyüttüklerini belirtti.

Meyeks Otomotiv'in profesyonel bir anlayışla büyük işlere imza atacağını söyleyen DAF Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark'da, Meyeks ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Gregor van der Mark, Fatih Cömert'e ve ilk araç alımını yapan Ceran Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ceran ve Yönetim Kurulu Üyesi Öner Ceran'a bir teşekkür plaketi verdi. Konuşmaların ardından açılış kurdelası alkışlar eşliğinde kesildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Daf Trucks 3S, Meyeks Otomotiv, İzmir Kemalpaşa, Gregor van der Mark, Cömertler Otomotiv, Fatih Cömert, Ömer Ceran, Öner Ceran, İzmir İş Dünyası, İzmir Cemiyeti