HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Mart 2017

Optimum'un Hediyesi Son Model Mercedes Sahibini Buldu

Magazinizmir
İzmir Optimum'un Mercedes CLA200 hediyesinin sahibi Abdullah Yaylaoğlu Oldu.

İzmir Optimum’unMercedes CLA 200 kampanyasının talihlisi 28 yaşındaki Abdullah Yaylaoğlu oldu. Ziyaretçilerine çekiliş ve kampanyalarla hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez Abdullah Yaylaoğlu’nun yüzünü güldürdü. Genç İzmirli Optimum’dan alışveriş yaparak hayallerini süsleyen sıfır kilometre Mercedes CLA 200 otomobilin sahibi oldu.

İzmir’in kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İzmir Optimum Outlet’in ziyaretçilerine Mercedes Benz CLA 200 kazandıran kampanyası sonuçlandı. 17 Ekim 2016- 19 Şubat 2017 tarihleri arasında Optimum’dan aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyelerinin katıldığı çekilişte kampanyanın otomobil kazananı Abdullah Yaylaoğlu oldu. İzmir Optimum’un çekiliş kampanyasında son model Mercedes’in yanı sıra Samsung LED TV, IPhone 6S, Samsung S7, Apple IPad Mini 4 gibi son model teknolojik ürünler hediye edildi.

Optimum’daMilli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte nefesler tutuldu. Yüzlerce Optimum ziyaretçisinin katılımıyla yapılan kura çekiminde heyecan doruğa çıktı. Büyük çekiliş sonunda Mercedes CLA 200 Türk Telekom’da Kobi Satış Yöneticisi olarak çalışan Abdullah Yaylaoğlu’na çıktı.Optimum yöneticileri, kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek yeni yılda da sürprizlerin devam edeceğinin müjdesini verdi.

Kazananlar:

Samsung Televizyon     Dilek Kurtçu / İzmir
Apple ıPhone 6S            Mehmet Çay/ İzmir
Samsung S7                   Özlem Çevik / İzmir
Apple Ipad Mini 4           Murat İzlan / İzmir

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN