HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Ocak 2017

Optimum'da Yılın İlk Galası "Çalgı Çengi"li Olacak

Magazinizmir
İzmir Optimum’da yeni yılın ilk galası 13 Ocak Cuma günü "Çalgı Çengi İkimiz" filmi için gerçekleşecek. Yılın komedisi olmaya aday "Çalgı Çengi İkimiz" filminin İzmir özel gösteriminde başrol oyuncuları da yer alacak.

Çalgı Çengi ekibi İzmir’de sinemaseverler ile Optimum’da buluşacak. Selçuk Aydemir’in yönettiği, başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in paylaştığı, Çalgı Çengi İkimiz 6 Ocak’ta vizyona girdi. Vizyona girdiği günden bu yana sinema severler tarafından büyük ilgi gören film, izleyenlere yine bol kahkaha vadediyor. Çalgı Çengi'nin devam filmi olan Çalgı Çengi 2'nin senaristliğini ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Selçuk Aydemir'in üstlendi.

Oyuncu kadrosunda ise yine Murat Cemcir, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Ayhan Taş ve Şinasi Yurtsever gibi isimler yer alıyor. Çelgi Çengi İkimiz ekibi; 13 Ocak Cuma günü saat 19:30’da Optimum’da gerçekleşecek söyleşi ile sevenleri buluşacak ve söyleşi sonrasında 20:00’daseyircilerle birlikte filmi izliyor olacak.

"Çelgi Çengi İkimiz"i Hayranları ile Birlikte İzleyecekler

"Çalgı Çengi İkimiz" filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve filmin yönetmen, Selçuk Aydemir özel gösterim öncesinde söyleşiye katılacak. Söyleşinin ardından ünlü oyuncular ve yapım ekibi, yılın komedi filmini Optimum Outlet’in Cinemaximum salonlarında hayranları ile birlikte izleyecek.

Filmin Konusu

6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur bırakılırlar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul ederler. Nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan'ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. İkilinin başına beklenmedik ve ilginç olaylar gelecektir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN