Optimum'da Bayanlara Takı Tasarım Atölyesi

İzmir Optimum, ayda bir kez ücretsiz olarak düzenlediği takı atölyesinde özel eğitmenler eşliğinde yetişkinlerin hobilerini keşfetmelerine olanak sağlıyor.Optimum tarafından hazırlanan program çerçevesinde Optimum Club üyesi olan ziyaretçiler her ay düzenlenen Yetişkin Atölyelerine katılma imkanı buluyor. Eğitim, sanat ve sosyal hayata her daim önem veren Optimum Yönetimi, 25’er kişilik gruplar halinde gerçekleşen meslek atölyelerinde bu kez yetişkinleri ağırlıyor. 7 Ekim Çarşamba günü 14:00 ile 16:00 saatleri arasında takı tasarım eğitmeni Neslihan Paksoy tarafından verilecek takı tasarım eğitiminde bayanlar hem takı tasarlamayı öğrenecek hem de eğlenceli vakit geçirebilecek.
Optimum’da takı atölyesinde bir araya gelen İzmir Optimum Outlet’in bayan ziyaretçileri şıklıklarını tamamlayan kolye, küpe, yüzük ve bilezik gibi takılar tasarlayarak kendileri üretecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Optimum Alışveriş Merkezi İzmir, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi, Optimum Club İzmir, İzmir Optimum Club, Yetişkin Atölyeleri İzmir, İzmir Yetişkin Atölyeleri, İzmir Optimum Outlet, İzmir etkinlikleri