HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Aralık 2016

Optimum Yeni Yıla Hazır

Magazinizmir
Yılbaşı öncesinde de 7’den 77’ye ziyaretçilerinin mutluluğunu hedefleyen İzmir Optimum Outlet’i yeni yıl heyecanı sardı.

Yeni yılı ışıl ışıl karşılamak için hazırlanan Optimum Outlet yılbaşına özel yılbaşı ağaçları ve etrafa ışık saçan yılbaşı süslemeleri ile yeni yılda ziyaretçileri büyüleyecek.
Süslemeleri, aktiviteleri ve kampanyaları ile yılbaşına hazır olan Optimum, ziyaretçilerine sunduğu avantajlar ile alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor.Sınırsız hediye seçenekleri sunan mağazalarıyla sıra dışı bir alışveriş keyfini yılbaşında şölene dönüştüren Optimum’un içinde ise ışıklı yılbaşı ağaçları ve renkli yılbaşı topları, ziyaretçilerin yılbaşı alışverişlerini daha da keyifli hale getiriyor.Büyük bir titizlikle her ayrıntısı özenle düşünülen yılbaşı süslemeleri Optimum’dayeni yıl coşkusuyaşatıyor.

Aralık ayı boyunca devam edecek yılbaşı etkinlikleri kapsamında; her hafta sonu çocuklar yeni yılın en sevimli simgelerinden Noel baba ileeğlenme imkanı bulacak. Noel baba ile hatıra fotoğrafı çektirerek yılbaşı serüvenlerini ölümsüzleştirme fırsatı yakalayacak minikler Noel Baba ve Noel Anne ile yüz boyama ve balon katlama aktivitesiyle de eğlence dolu saatler geçirecek.

Yılbaşı hazırlıklarını tamamlayarak ışıl ışıl bir görünüme bürünen İzmir Optimum ’da31 Aralık akşamına kadar birbirinden özel sürprizlerle dolu aktiviteler ziyaretçileri bekliyor.

Alışveriş Yapanlara Otomobil Müjdesi

Optimum’da yeni yıl coşkusu, birbirinden özel etkinlik ve kampanyalarla yaşanacak. Yeni yıl yeni umutlarla gelsin diyen İzmir Optimum Outlet, yeni yılda rüyaları süsleyen Mercedes Benz CLA 200 model bir otomobili ziyaretçilerine hediye edecek. Optimum Club üyeleri 17 Ekim 2016– 19 Şubat 2017 tarihleri arasında Optimum AVM’de yaptıkları her 150 TL’lik alışveriş karşılığında muhteşem bir Mercedes Benz CLA 200, iPad Mini 4, iPhone 6S, SamsungLed televizyon veya SamsungGalaxy S7'den birini kazanma fırsatını yakalayacak.
Optimum’da aynı gün içinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, danışma noktasında form doldurarak çekilişe katılabilecek. 19 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek kampanya sonunda son model Mercedes ve teknolojik hediyeler, noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN