HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Mayıs 2017

Okul Arkadaşlıkları İş Ortaklığına Dönüştü

Magazinizmir
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun üç arkadaşın ortaklığıyla kurulan Smiles İzmir Diş Kliniği, seçkin konukların katıldığı törenle hizmete girdi.

Bostanlı’da Smiles İzmir Diş Kliniği’nin açılışına Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Başkanı Feyyaz Sungur ve çok sayıda davetli katıldı. Dişeti Hastalıkları ve Cerrahi Uzmanı Dr. Cem Mangıroğlu, Ortodonti Uzmanı Dr. Sultan Ölmez Gürlen ve Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Ali Erdem tarafından kurulan Smiles İzmir’de ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm müdahaleler tek merkezde uzmanlar tarafından yapılacak.

Açılışta konuşan Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, alanında uzman genç doktorların modern bir diş kliniğini Bostanlı’ya kazandırmalarından mutluluk duyduğunu belirterek, "Ortaokul yıllarından beri diş hekimi koltuklarının müdavimi olarak ağız ve diş sağlığının önemini çok iyi bilen biriyim. Sağlıklı ağız ve dişler sağlıklı bir bünyenin göstergesidir. Genç arkadaşlarımızı Bostanlı’ya kazandırdıkları bu klinikten dolayı kutluyorum" dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN