Neco ve Ayşe Özyılmazel Babalar Günü'nde Optimum'da

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında iki ünlü ismi ağırlıyor.Müzik dünyasının sevilen isimleri Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel, Babalar Günü özel söyleşisi ve imza günü için Optimum’a geliyor.

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü ünlü şarkıcı Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel ile kutlayacak. Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel baba-kız ilişkilerini Optimum ziyaretçileriyle paylaşacak. 21 Haziran Pazar günü saat 16.00'da düzenlenecek özel söyleşinin ardından ünlü baba-kız, imza gününde sevenleri ile bir araya gelecek.

Optimum’da Babalar ve Çocukları Çikolata Yapacak

20 Haziran’da ise babalar Optimum’da çocukları ile beraber çikolata yapacak. "Babam ile Çikolata Yapıyorum" atölyesine katılacak şanslı 20 baba ve çocuğu eğlenceli saatler geçirecek. Fame Chocolate işbirliği ile yapılacak etkinlikte çocuklar babalarına en tatlı hediyeyi hazırlayacak.

Babalar ve Çocukları Optimum’da Buluşacak

Babalar Günü'nde dopdolu bir program hazırlayan Optimum Outlet’te çocuklar ayrıca "Babamı Çok Seviyorum" panosunda da duygularını dile getirme ve tüm Optimum ziyaretçileri ile paylaşma imkanı bulacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Neco izmir, Ayşe Özyılmazel izmir, izmir söyleşi, izmir babalar günü, izmir optimum, optimum izmir etkinlik, Optimum Outlet izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti