HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Ocak 2019

Mustafa Aslan; 'Bir' ve 'Tek' Olacağız

Magazinizmir
EGİAD30 Çalışma Grubu olarak yönetime talip olan Mustafa Aslan, "Genel kuruldan sonra EGİAD/30 değil, EGİAD’ın 30. yılı olacak. EGİAD her zamanki gibi 'bir' ve 'tek' olacak" dedi.

EGİAD30 Çalışma Grubu olarak EGİAD yönetimine talip olan Mustafa Aslan, İzmir Arena'da düzenlenen lansmanda aday yönetim kurulu üyelerini ve icra kurullarında görev alacak isimleri açıkladı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen tanıtım toplantısına mevcut başkan Aydın Buğra İlter, eski başkanlar Cüneyt Karagülle Temel Aycan Şen, Seda Kaya, Uğur Barkan ve EGİAD üyeleri katıldı.

EGİAD üyelerinin oldukça yoğun ilgi gösterdiği tanıtım toplantısında konuşan Mustafa Aslan, "En büyük ve önemli hedefim; yıllardır beni geliştiren ve bana katkı sağlayan EGİADımız’a bana katkılarının tam bir karşılığı olmasa da, bir son görevi de ifa edip sonrasında bayrağı bizden daha da genç arkadaşlarımıza devretmektir" diye konuştu. EGİAD olarak muhteşem bir bileşime sahip olduklarının altını çizen Mustafa Aslan, "Kabullenmeyecek kadar genç, yetinmeyecek kadar sorgulayan, başarıya ulaşacak kadar da organizeyiz. Bu medeni, organize, güçlü ve köklü ortamı korumak ve bir adım daha ileriye taşımak için adayız. Sıfırdan bir bina inşa etmek değil; 30 yıldır el emeği ve göz nuruyla, iyi niyet ve gönüllülükle, dostluk ve sevgiyle dokunan bu yapıya; yalnızca 1 tuğla daha ekleyebilmek gibi dile kolay gelen, ama aslında çok iddialı bir taahhütle buradayız" şeklinde konuştu.

Aday Yönetim Kurulu Açıklandı

Aslan, 12 Ocak Cumartesi günü “Ortak hayallerimiz, umutlarımız, başarılarımız, kültürümüz, gelişimimiz için; EGİADımız’a ve değerlerine sahip çıkalım” dedi. Aday yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı;
Mustafa Aslan, Alp Avni Yelkenbiçer, Alper Koçak, Anıl Yüksel, Baran Kayhan, Başak Çayır Canatan, Cem Demirci, Deniz Küçükkurt, Elif Koç, Emre Cemal Yılancıoğlu, Fatih Mehmet Sancak, Feyzi Kaya, Levent Kuşgöz, Mesut Özdamar, Muhlis Kaan Özhelvacı, Özveri Yandaş Okay, Pınar Güngör Özinan, Pınar Berberoğlu, Serhat Büyükhelvacıgil, Sezai Nüzhet Noyan, Süleyman Tutum ve Yücel Koç.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN