HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 18 Aralık 2018

Murat Dalkılıç'tan Bostancı'da Müthiş Şov!

Magazinizmir
Ünlü pop yıldız Murat Dalkılıç Büyük Şov mesajının verildiği, özel sahne tasarımı ve içeriğiyle tam bir görsel şölen sunan Bostancı Gösteri Merkezi konserinde şahlandı.

Ünlü sanatçının verdiği Bostancı konseri LED ekrandan oluşan özel bir sahne tasarımı ve teknolojinin son sistemlerinin kullanıldığı ses ışık sistemleriyle Bostancı’nın en teknolojik konserlerinden biri olarak hafızalarda yer etti.

Anıl İpek

Konserine siyah bir tarzda çıkan Murat Dalkılıç’a bostancı konserine özel ünlü imaj danışmanı Selim Akar tarafından zincirlerden oluşan özel bir yelek tasarlandı. Konser Mert Siliv Management tarafında organize edilmiştir.

Murat Dalkılıç, Canberk Uysal

Ünlü sanatçı Murat Dalkılıç’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldığı muhteşem konserin ikinci bölümünde Dalkılıç’a Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi Otizm Orkestrası da eşlik etti. Murat Dalkılıç otizme farkındalık yaratmak için ” Onur Urfalı’nın şefliğinde, Buse Dönücü’nün yönetiminde ve Işık Üniversitesi öğrencilerinin gönüllü destekledikleri Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi Otizm Orkestrası ile Kasaba, Lafonten şarkılarını seslendirdi.

Murat Dalkılıç, Rabia Aytek

Otizmli Anıl İpek Ünlü sanatçıyla Kasaba ve Lafonten isimli şarkılarında düet yaparken Otizmli Canberk Uysal davul , Otizmli Rabia Aytek keman çalarak eşlik etti.

Konser alanını saatler öncesinden tıklım tıklım dolduran izleyicilere dev konseri ile unutulmaz bir müzik şöleni yaşatan Dalkılıç’a hayranları açtıkları Kırk Yılda Bir Gibisin ,Nice 10 yıllara popun kralı,2008 senesinden sonsuzluğa gibi pankartlarla sevgi gösterisi yaparken sanatçıyı iltifat yağmuruna tutular.

Sahneden küçük bir fanatik kız hayranının kalp şeklindeki pankartındaki Bana Bir güzellik yapar mısın ? Beni Öper misin ? mesajını tepkisiz kalmayarak sahneye davet etti. Küçük hayranı ile fotoğraf çektiren Dalkılıç; hepiniz benim için özelsiniz , ben sizi kırabilir miyim ? diyerek hayranının pankartlı isteğini geri çevirmeyerek öperek uğurladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN