HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Mayıs 2017

Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nda Değişim 4.0 Rüzgarı

Magazinizmir
KalDer İzmir Şubesi'nin gelenekselleştirdiği Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nun (MAS) 18'incisi İzmir Hilton Otel'de başladı.

KalDer İzmir Şubesi'nin bu yıl 18'incisini gerçekleştirdiği Mükemmelliği Arayış Sempozyumu (MAS) başladı. İzmir Hilton Otel'de düzenlenen sempozyumun bu yılki teması Değişim 4.0.
Ekonomiye yön veren şirket yöneticileri ve akademisyenleri bir araya getiren sempozyum 2 gün sürecek.

Olten Filarmoni Orkestrası’nın konseriyle başlayan sempozyumda, Değişim 4.0, Pazarlama 3.0, Dördüncü Sanayi Devrimi, Çeşitlilik ve Aidiyet, Gelecekte Olmazsa Olmazlar, Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon, Değişen Liderlik başlıkları altında oturumlar gerçekleştirilecek. Oturumlarda konularında uzman profesyoneller birikimlerini katılımcılarla paylaşıyor.
Sempozyum; Yaşamda Kalite Oturumu ardından gerçekleştirilecek Yerel Kalite Ödül Töreni ile son bulacak.

Yeni Trendler Masaya Yatırılıyor

Sempozyumun açılış oturumunda konuşan KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Çömden, son 5 yılın en yoğun katılımlı sempozyumunu düzenlediklerini belirtti. Sempozyum boyunca 11 çalıştay düzenleneceğini aktaran Çömden, ekonomi ve iş dünyasındaki yeni trendlerin masaya yatırılacağını söyledi.

Dijital teknolojilerin hayatımıza hakim olmasıyla dünyada ve Türkiye'de büyük bir değişimin yaşandığını dile getiren Çömden, "KalDer İzmir Şubesi olarak gelenekselleştirdiğimiz ve iş dünyasına ışık tuttuğumuz Mükemmeliği Arayış Sempozyumu'nda içinde bulunduğumuz dönüşümü düzenleyeceğimiz oturumlarla masaya yatırıyoruz. Sempozyumumuzda her sene olduğu gibi bu sene de çok değerli konuşmacılar yer alıyor.

Microsoft Eğitim Sektörü Müdürü Dr. Anıl Çekiç, Ford Otosan A.Ş.'den Cem Temel, Fiba Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Deniz Yüksekkaya, Borusan Holding Lojistik Genel Müdürü İbrahim Dölen, Baltaş Grubu Kurucu Ortağı Prof. Dr. Acar Baltaş ve pek çok önemli yöneticiyi konuşmacı olarak ağırlayacağız. Bu yıl gerçekleştirilecek özel oturumlarda ise Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Yazar Oğuz Benlioğlu ve Olten Flarmoni Orkestrası Kurucusu Ceyhan Olten de dikkat çekici sunumlar gerçekleştirecek. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyor, başarılı bir sempozyum diliyoruz" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN