Muhteşem Düğün Balayı Mariutus'da

İzmirli iş adamı İbrahim Kaymakçıoğlu’nunoğlu ErpaVidal Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kaymakçıoğlu ile İzmir İstek Okullarında İngilizce öğretmenliği yapan Selin Kayra görkemli bir düğün töreni ile evlendi.İzmir Swissotel’de gerçekleşen düğün törenine iş,sanat ve cemiyet hayatından tanınmış 400 kişilik davetli toplu katıldı.

Alkışlar arasında bir ömür boyu mutluluğa evet diyen çiftin nikah şahitliğini Ağam Baklavaları yönetim kurulu üyesi olan Veysel Murat ve Yörsan Mizey Şirketler Grubu Yönetim kurulu üyesi Yunus Yörük ve Arif Amaç üstlendi .

Selin Kayra gelinliği Sisters Wedding, Kubilay Kaymakçıoğlu damatlığını Tween’den terci etti. Ünlü sanatçı Arda Türegün ve Ufuk Yıldırım’ın sahne aldığı gecede Kaymakçıoğlu çifti konukları ile birlikte eğlenerek mükemmel bir gece yaşadı. Çift balayı için rotayı Marıutus'a çevirdi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İbrahim Kaymakçıoğlu, ErpaVidal Kimya, Kubilay Kaymakçıoğlu, İzmir İstek Okulları, Selin Kayra, Veysel Murat, Yunus Yörük, Arif Amaç, Sisters Wedding, Arda Türegün, Ufuk Yıldırım, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı