HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Ekim 2017

Mövenpick Söyleşi Günleri'nin Konuğu Hulki Cevizoğlu Oldu

Magazinizmir
Söyleşi günlerinin Ekim ayındaki konuğu, Hulki Cevizoğlu oldu.

Mövenpick söyleşi günleri İzmirliler‘in yoğun ilgisi sayesinde dördüncü buluşmasını Hulki Cevizoğlu ile gerçekleştirdi. Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. Yılına yaklaşırken Ekim ayına özel bir konu ile söyleşi günleri, Hulki Cevizoğlu‘nu ağırladı. Gündeme dair konuların konuşulduğu, Türkiye’nin ve Cumhuriyet’in erken dönemlerindeki durumunun değerlendirildiği, interaktif bir sohbet gerçekleşti.

Etkinlikten önce, tüm katılımcılara Hulki Cevizoğlu’nun kitaplarının hediye edildiği söyleşi günleri, konukların kitaplarını imzalatmaları ve soru&cevap bölümü ile son buldu.Doktor Zeki Hozer tarafından projelendirilen ve İzmirliler’in yoğun ilgisi neticesinde gitgide geliştirilen söyleşi günleri; sanata, tarihe, müziğe, hayata ve aşka dair her konuda keyifli sohbetlerle ve alanında uzman ünlü konuklarla devam edecek. Yazar Gülşah Elikbank’ın moderatörlüğünde düzenlenen ve herkese açık olan etkinlikler, hem ücretsiz katılım imkanı hem de konuklarla sohbet etme ve eserlerini imzalatabilme imkanı sunuyor.

Söyleşi günlerinin dördüncüsü, 22 Kasım Çarşamba akşamı saat 19:00’da yine Mövenpick Hotel Izmir’de Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’nın katılımıyla gerçekleşecek. "Unesco Mirasları" konulu söyleşi günlerini kaçırmayın. Ayrıntılı bilgi için 0232 488 14 14 numaralı telefondan veya hotel.izmir@movenpick.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN