Minik Kızılderililer Optimum'da Buluşuyor

Optimum Outlet Çocuk Kulübü küçük misafirlerinin eğlenceli zaman geçirebilmeleri için Minik Kızılderililer Atölyesi düzenliyor.Meraklı minikler bu kez Minik Kızılderililer atölyesi ile ilgi çekici bir dünyaya yolculuk yapacak.

22 Ekim cumartesi günü İzmir Optimum’da kurulacak Kızılderili köyünde çocuklar kızıl derili dansı öğrenecek ve özel oyunlar eşliğinde yaşıtlarıyla birlikte unutamayacakları bir gün geçirecek. Minikler 14:00, 15:00, 16:00 ve 17:00’de dört ayrı seans olarak düzenlenecek etkinlikte kızıl derili dansından boyama atölyesine renkli bir gün geçirecek.

Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri çerçevesinde Kızılderililer Atölyesi’nde buluşacak minikler macera dolu bir eğlenceye katılarak, Kızılderililerin hayatı hakkında bilgi sahibi olacak. Atölye sonunda katılımcı miniklere sertifika verilecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Minik Kızılderililer Atölyesi İzmir, İzmir Minik Kızılderililer Atölyesi, Optimum Outlet Çocuk Kulübü İzmir, İzmir Optimum Outlet Çocuk Kulübü, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti