Mimarlar Yaz Kokteylinde Buluştu

İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyeleri Knauf ev sahipliğinde Swissotel’de düzenlenen '2017 Yaz Kokteyli'nde bir araya geldiler.Mimarlık camiasını buluşturan gecede açılış konuşmasını ev sahibi İzmir Serbest Mimarlar Derneği Başkanı Hüseyin Egeli yaptı.

Egeli, konuşmasında sivil toplum kurumları arasındaki güçbirliğinin önemine vurgu yaparak, "STK’lar arasındaki güçbirliğinin önemi gün geçtikçe artmakta. Yaşadığımız dönem ayrışma değil birleşme dönemidir" dedi.

Gecenin sponsorluğunu üstlenen Knauf adına konuşan Knauf Teknik Satış ve Danışmanlık Yöneticisi Bartu Gökçora ise firma ve ürünleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı.

Konuşmaların ardında geçilen kokteyle mimarlar mesleki konularda bilgi alışverişnde bulundular. Gecenin en çok konuşulan konusu ise İzmir SMD’nin 24 – 25 Kasım 2017 tarihlerinde düzenleyeceği 'İzmirSMD Mimarlık Buluşması 2017' oldu.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Serbest Mimarlar Derneği, Knauf izmir, Swissotel izmir, izmir Swissotel, 2017 Yaz Kokteyli, Hüseyin Egeli, Bartu Gökçora, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı