HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 9 Ağustos 2018

Merakla Beklenen Konsere Az Kaldı!

Magazinizmir
Farklı müzik türlerinden yerli sanatçı ve grupları ağırlayan Küçük Çiftlik Bahçe Sunar konserleri, 11 Ağustos’ta Jülide Özçelik ve Mert Fırat ile müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

2016 yılından bu yana birçok şehirde senfoni orkestralarıyla birlikte konserler veren Jülide Özçelik ve Mert Fırat bu kez bambaşka bir müzik projesiyle seyirci karşısına çıkacaklar.Sevilen şarkıları oda müziği eşliğinde seslendirecek olan sanatçılar,11 Ağustos Cumartesi günü Küçük Çiftlik Park’ın yeşil yüzü Küçük Çiftlik Bahçe'de yıldızların altında birlikte sahne alacaklar.

Küçük Çiftlik Bahçe Sunar konser serisi, 23 Haziran’da gerçekleşen Türkiye'nin en sevilen rock gruplarından Duman ve Son Feci Bisiklet konseri ardından bu kez tarzını değiştirerek hazırladıkları özel projeylecaz sanatçısı Jülide Özçelik ve oyuncu Mert Fırat’ı ağırlayacak. JulideÖzçelik'in albümlerinden şarkıların yanı sıra sevilen birçokkült eseri oda müziği eşliğinde seslendirecek ikili özel performanslarını yıldızların altında Küçük Çiftlik Bahçe’nin büyülü dünyasında gerçekleştirecekler.

Hissettikleri ve çalmak istedikleri müziği yapmak adına bir araya gelen, Aslı Özer, Erhan Ertetik ve Ertuğrul Biber’den oluşan Cazzip Project ise her parçası ayrı bir hikaye taşıyan ilk albümleri ‘Stories’ ten parçalar ile gecenin açılışını yapacak.

URU organizasyonu gerçekleştirilen Küçük Çiftlik Bahçe Sunar konserleri bu yıl da yerli müzik sahnesinin en başarılı isimlerini ağırlamaya devam edecek!
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN