HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Ekim 2017

Male Idustry, Ayakkabıda Yeni Koleksiyonlarını Tanıttı

Magazinizmir
Ayakkabıda tasarım, kalite ve rahatlığı ön planda tutan çizgisiyle modaya yön veren Male Industry, yeni koleksiyonlarını özel bir kokteylle tanıttı.

Alsancak Meksika Sokağı'ndaki mağazada gerçekleşen kokteylde cemiyet hayatının önemli isimleri Male Industry'nin yeni koleksiyonlarını yakından görme fırsatı buldu.

İtalya'nın önde gelen markalarına tasarım yapan Male Industry tasarımcılarının yeni sezon için hazırladıkları koleksiyonlarda modern çizgiler ve günlük kullanıma uygun modellerle birlikte resmi kıyafetlerle de rahatça giyilebilecek elegan, özel tasarlanmış ayakkabı ve aksesuarlar dikkat çekti.

Tasarımcılarının modern erkek modasının merkezi konumundaki İtalya'da olmaları sayesinde ayakkabıda güncel tasarımları veren kombinasyonlarını koleksiyonlarına rahatlıkla uygulayabilen Male Industry, 25 yıllık deneyimiyle sadece en iyi malzemeleri en iyi ustalarla tamamen el işi üretimlerle sektörün beğenisine sunuyor.

Kalitenin vazgeçilmez bir unsure olduğu bilinciyle hareket ettiklerini belirten Male Industry sahibi Yavuz Toktaş, günümüzün olmazsa olmazı rahatlığı da unutmadıklarını açıkladı.

Kalın çift tabanlı kösele ayakkabılarında bile en son comfort teknolojilerini kullanan Male Industry, ürünlerinde kullanıcıya spor ayakkabı rahatlığını sağlıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN