HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Ağustos 2019

LÜBİFEST’TE İZMİRLİ DJ ILGAZ BULUT RÜZGARI

Magazinizmir
Yaptığı aranbjelerle dikkatleri üzerine çeken Ege Bölgesi’nin sevilen DJ’i Ilgaz Bulut bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan LÜBİFEST’te sahne alacak.

Pinhani, Aleyna Tilki, Seçil Gür gibi sanatçıların yanısıra İzmirli Dj&Producer Ilgaz Bulut; bu sene Lüleburgaz’da 30 Ağustos, 1 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Lüleburgaz Bisiklet Festivali (LÜBİFEST)’de sahne alacak. Tam bir Karşıyaka tutkunu olan Bulut, hafızalarda yer eden Karşıyakalı isimli parçayı yeniden düzenleyerek akustik halini Karşıyakalılar’a armağan etmiş ardından Zaman Meyhanesi adlı parçayı aranje ederek Atilla Atasoy ile birlikte sahne almıştı. Büyük beğeni toplayan çalışmalara imza atan İzmirli Dj&Producer Ilgaz Bulut, uzun süren sessizliğin ardından LÜBİFEST’te sahne alarak hayranlarıyla buluşacak.

 

30 Ağustos 2019

Pinhani ve Şeçil Gür Konseri

 

31 Ağustos 2019

Aleyna Tilki’nin muhteşem konseri öncesi aynı sahnede ünlü Dj Ilgaz Bulut; eşsiz canlı performansı ile herkesi coşturacak

 

1 Eylül 2019

Etkinliğin son günü ise Dj Ilgaz Bulut yine sergileyeceği canlı performans ile dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatacak. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN